Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sétálós randin hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sétálós randin hogyan lehet lenyűgözni a fiút?

Figyelt kérdés
+18 és baromságok kíméljenek.
2010. nov. 5. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A humoroddal és az intelligenciáddal.
2010. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hülyén tettem fel a kérdést.

igazából az érdekelne, hogy mi az, amit lehet neki mondani, ami jól esik neki, de nem "nyálas".

2010. nov. 5. 22:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég, ha bájosan rámosolyog a lány a mondandómra és elolvadok,
2010. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

-Nincs kedved beülni a haverokkal nézni a meccset???

-Hmmm? Ja persze, de van, mert??

-OK szívem, akkor nézzétek! Addig én leugrok neked sörért:D

-Köszi baby! Imádlak!


Saját magaddal nyűgözd le!

2010. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De mivel a leugrom kifejezést használtam és ti pedig sétáltok, célszerű lenne ezt egy hídon mondani és akkor van értelme... De legyen étterem vagy valami hely a közelben, ahol van TV! Különben...


Beszélgessetek, mosolyogj rá és ahogy első is mondta, legyél intelligens. Már a látványoddal is lenyűgözheted.

2010. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagy őszinte leszel vele a külsejével vagy belsejével kapcsolatban pl. vagy hazudsz. Csak te döntöd el...

Majd megy az a beszélgetés magától:)

2010. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod, hogy milyen a pasi és milyen vagy te! Mi illik hozzád és mi illik hozzá!

Mert pl van akit lenyűgöz az a szöveg, hogy megmutassam a melleim te ..., szeretnéd ezt meg azt csinálni... És ez nem nyálas! Vagy igen?:D

De nem hiszem, hogy te ilyet akarsz mondani, ő meg ilyet hallani...

2010. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem leszophatnád.
2010. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az sem túl jó, ha dicséred, hogy milyen marha jól tud zenélni, ha pl 10 éves korában történt ezzel kapcsolatban egy tragédia és nem is tud zenélni, sőt... és ha még fáj is neki + érzékeny + őrült stb...
2010. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férfi is csak ember, bókolj neki, hogy tetszik, helyesnek tartod. A legtöbb nőnél ez nem magától értetődő, képesek olyannal is együtt lenni, akik be sem jönnek nekik.
2010. nov. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!