Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis romantikázásban vki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis romantikázásban vki? 2hónap múlva elmegyünk a párommal egy hétvégére kirándulni! Szeretném lenyűgözni milyen tanácsot adnátok? Bármi érdekel! Ja és 3 és fél éve vagyunk együtt szóval egy kis frissülés!

Figyelt kérdés

Begyertyázni a fürdőszobát és együtt fürödni!

Egy szexi fehérnemű mondjuk tánc?és hogy táncoljak nem nagyon tudok XD olyan erotikus táncot!

Egy kis maszirozás?

Vgay mit lehet esetleg!

4nap 3éj lesz amugy!


2010. márc. 21. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából jó az amit írtál de hidd el midnenképpen jó lesz a hétvége :) mi is nemrég voltunk és nagyon jól éreztük magunkat ,sokat csavarogtunk ilyesmi:)
2010. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért én 2 hónapot nem várnék erre! Lepd meg valamivel már most! örülni fog!!!

A kirándulásra meg kitalálsz valami mást.

2010. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a maszírozás szerintem tök alap a mindennapokban.


Tanulj meg a youtube-ról táncolni, van időd:)



Vagy egy kis kaja sex?:) egymásról lenyalni a csokit:D

2010. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tejszínhab. hmm :)
2010. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tejszínhab tényleg rohadt jó, életem legszebb élménye kötődik hozzá:D
2010. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
olvassz csokit, és még melegen de nem forron öntsd a szerszámára majd várd mega mig megköt és nyald le:D
2010. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!