Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz lehet ha egy férfit ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet ha egy férfit ugy nevelnek gyereként is, hogy nem ugy foglakoznak vele, akkor az felnőttként is a későbbiekben ugy viselkedik majd a leendő családjával?

Figyelt kérdés
Tehát pl:(de ez csak egy példa )gyereként csavargot azt sem tudták a szülei hol van.Gyerekként is voltak zűrős rendőrségi ügyei.az iskolából kivágáták.stb dolog.SZÓVAL A SZÜLÖKTŐL NEM KAPTA MEG AZ A TÖRÖDÉST STB.Stb.NA AZ ILYEN EMBER FELNŐTKÉNT IS UGYANOLYAN LESZ MIT GYEREKKÉNT!SZERINTETEK IS?
2010. nov. 6. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert az ember és a világ is változik...

Viszont hatása tuti lesz a múltnak a személyiségére...

2010. nov. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig pont ezen gondolkodtam.Az én párom gyerekként is zűrős volt,de most felnőttként is az!Sőt még rosszabb.De ott van a tesom őt szigorubban fogták,tudja mi a család összetartás,érdekes ő miértz nem csinál olyan dolgokat?Sem gyerekként sem felnőttként!
2010. nov. 6. 08:13
 3/10 anonim ***** válasza:

2 példa van:

1. ugyanúgy fog viselkedni felnőtt korban is ,mint gyerekkorban,mert akkor sem kapott érte,akkor most ebben mi változna meg? (példa rá a volt apukám)

2. Egy jó feleség miden jót kihoz belőle és mintha ketté vágták volna,teljesen meg komolyodik.

2010. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát exem ilyen volt, bár nála nem elsősorban a zűrösség volt a zavaró. a családja nem szerette, idióta volt az összes, és egyzserűen nem tanult meg szeretni, nem tudott kedves lenni, sőt, félt attól hogy szeretnie kell vagyh ogy én szeretem.

ezt nem bírtam belőle kinevelni, pedig minen tőlem telhetőt megtettem...

2010. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én párommal sem foglalkoztak a szülei.Később apukája börtönbe került és felakasztotta magát.Balhék,verekedések,rendőrség stb.következett.Aztán elkezdett dolgozni és lassan benőtt a feje lágya.Amikor mi összejöttünk,aminek már 5 éve,a saját anyja mondta,hogy nagyon sokat változott mellettem.Ma felelősségteljes családot tervező ember lett belőle,és a mai napig azt mondja,ha én nem lettem volna az utcán végezte volna.Szóval biztos fontos az is milyen ember áll mellette.
2010. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De az én párom is megkapot gyereként mindent jó családból származik.Szóval itt most arra lettem volna kiváncsi ,aki gyereként is jó és rendezett hátérel volt,hogy mint személyisség ha valakiben benne van tehát olyan fajta hiába jó otthon minden azt nehéz megváltoztatni,sőt nem is lehet!Vagy nem?
2010. nov. 6. 09:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Szülei nagyon sokat szenvedtek miatta gyereként is, mert mindent megkapot ami tölük telhető volt.Mégis csak a balhékat csinálta.Egyszerűen ő ilyen jellem,vagy nem tudom.
2010. nov. 6. 09:35
 8/10 anonim ***** válasza:
az személyiség függő. hogy mennyire vevő ő arra hoyg te jobb életet kínálj neki. mondom, az én exem nem is akarta ezt, így esélyem sem volt. De ha valaki nem az elutasító típusba tartozik, annál lehet esélyed. De nem csak az ő akaratán múlik....próbálkozni lehet, én részemről igyekszem leküzdeni világmegváltó ösztöneimet.
2010. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fúú nekem van egy ilyen ismerősöm. Borzalmas!! Felnőttként még idiótább , mint valaha. Kutyából nem lesz szalonna. Volt, hogy hozzám menekült, mikor anyja nem nevelte, akkor 16 volt. Próbáltam tanítgatni (évekig), hogy ne lopjon, ne hazudjon, de csak nézett, mint a lukinyúl, hogy mi rossz van abban.(mellesleg engem is meglopott) Reménytelen eset volt. Ma minden szenny drogot megvesz, hazudik mint a vízfolyás, lop, csal ugyanúgy. Na jó... mondjuk egy dolog van, amiben jó: dolgozik is! Amúgy mint ember, egy kalap sz*rt nem ér. Jelenleg le se sz*r, pedig én főztem rá, és segítettem neki a lakhatásban is. Pár utcával lejjebb eszi a penész. Ha olvasol, és magadra ismersz, üdv Anyádnak!
2010. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha kikerül ebből a közegből vagy legalább lát pozitív alternatívát, megeshet, hogy csakazértis jó felnőtt akar lenni, mert nem akarja a gyerekeit is olyannak látni mint amilyen ő volt.
2010. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!