Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 évesen lassan már késő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen lassan már késő?

Figyelt kérdés
25 éves koromra szerettem volna már férjhez menni (gyerek még ráérne) de sajnos nem jött eddig össze. Most van egy 4 hónapos kapcsolatom, de a páromnak nincs elég ideje rám, keveset vagyunk együtt, valószínűleg nem ő az igazi. Szeretnék végre boldog lenni, egy kiegyensúlyozott kapcsolatban élni, de félek, hogy a mai helyzetben ez szinte a lehetetlennel egyenlő.(elnézve a körülöttem élők kapcsolatait) Mit tehetnék, hol keresgéljek, vagy csak várjak türelemmel, ne pattogjak?
2010. nov. 6. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem ő az akire vágysz akkor miért vagy vele? Ezek szerint mégis van annyira jó, ami neked megfelel. Választás és döntés joga a tied, de akkor viszont tényleg gyorsna és jól! De még egyáltalán nem késő.
2010. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát..vagy megbeszéled a pároddal, és észbe kap, és jó lesz minden... vagy valaki más után nézel :P ez esetben lehetőség szerint menj el szórakozni, meg minél több olyan közösségbe ahol jól érzed magad, és legyél nyílt, de ne akarj görcsösen pasit szerezni, mert az se jó, és egy idő után biztos meglesz a pont Neked való. :)
2010. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az a helyzet áll fenn, hogy szerelem van köztünk, de engem felemészt az, hogy csak hetente 1szer, 1-2 órára tudunk találkozni vagy esetleg együtt töltünk egy éjszakát. Nekem ennél aktívabb kapcsolatra van szükségem, de közben megszakad a szívem érte, mert szeretem!
2010. nov. 6. 23:35
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, köszönöm! Még nem tudom mihez kezdjek...:(
2010. nov. 6. 23:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezt AZONNAL verd ki a fejedből, hogy késő!!!!!!!!!! Ez hülyeség, dehogy késő!!! Ne szabj magadnak ilyen határidőket, hogy X évesen már férj, gyerek stb., mert csak annál sz*rabbul fogod érezni magad, ha mégsem úgy alakul. Ne legyenek ilyen elvárásaid, azok nagyon rombolóak tudnak ám lenni.


Ezt azért mondom, mert én is ilyen voltam régen. Én is 25 évesen akartam férjhez menni (most annyi vagyok), és nincs pasim, nem is volt még komolyabb, csak ilyen rövidebb kapcsolatféléim. Azóta, amióta sikerült kivernem a fejemből ezeket az elvárásokat, egyáltalán nem érzek, hogy el lennék késve. Biztos vár még rám valahol az igazi. :))


Hát, hogy a jelenlegi kapcsolatodat van-e értelme folytatni, azt csak te tudhatod. Ülj le megbeszélni a pároddal, hogy ez így neked nem jó, hogy csak ennyit találkoztok. Ha igazán szeret, megérti, és megpróbál változtatni. Remélem, sikerrel jársz. :)


25/N

2010. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát igen, csak tudod, ez a 25 év egy ilyen mérföldkő-féleség...és amúgy is nagyon érzékeny vagyok és mivel nincs rendben a kapcsolatom csak méginkább magamba fordulok...túl kéne lendülnöm, csak olyan nehéz!
2010. nov. 6. 23:44
 7/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok... Azt megkérdezhetem, miért érzed mérföldkőnek a 25-öt? Tényleg érdekelne, mert mondom, én is ilyen voltam régen... aztán a pszichológusom körberöhögött, mikor az első órán beállítottam hozzá azzal (23 évesen), hogy így meg úgy el vagyok késve!!! Dehogy vagyok. És Te sem.


Nagyon sajnálom, hogy nem teljesen felhőtlen a kapcsolatod... tudom, könnyű mondani, de ne fordulj azért magadba. Próbáltál már a pároddal a problémádról beszélni?

2010. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért nem költöztök össze? Akkor többet lennétek együtt.
2010. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azért érzem mérföldkőnek, mert úgy gondolom, mostanra el kellett volna jutnom odáig, hogy legalább ismerjem azt az embert, akivel boldog életet élhetek. Gyerekről nem ábrándozom, még ráérek...a lényeg az, hogy szeretnék boldog lenni, de úgy érzem ebben a kapcsolatban csak szenvedek, mert szeretek valakit, mégsem élhetem meg a szerelem boldog pillanatait...nem tudom értitek-e?!


Az összeköltözésről csak magamban merek ábrándozni, de ő szerintem még nem tart ott. Ráadásul egyelőre még a körülmények sincsenek meg hozzá...most akar házat venni...szóval az összeköltözés még váratna magára, de eben a helyzetben talán ez lenne a legjobb megoldás...

2010. nov. 7. 00:00
 10/15 A kérdező kommentje:
Már az elején megmondta, hogy nincsen túl sok ideje, tehát korrekt volt, ennek ellenére belementem a kapcsolatba. Aztán szerelmesek lettünk, most pedig szenvedek, mint a kutya. Ha próbálok beszéni vele erről, az a válasz, hogy ő mondta az elején, hogy elfoglalt és sajnos nem ér a dolgai végére másképp.
2010. nov. 7. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!