Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajna zárkózott és gátlásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajna zárkózott és gátlásos vagyok ezért szórakozni alig járok. Sokáig a lányok nem érdekeltek így nem volt 1 barátnőm sem de lassan érzem szükségem volna valakire. Érzem, hogy magányos vagyok. Igy 30 évesen mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 09:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál még rá, hogy megpróbáld az interneten?
2011. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De igen, csak amiket hallottam az ilyen oldalakról bizalmatlanná tesz.
2011. aug. 31. 09:55
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha kibírsz még kb.20 évet, akkor majd megnyugtathatod a lelkiismereted azzal, hogy "most meg már minek?"


Ha nem akarsz addig várni, akkor ne nyugodj bele, próbálkozz, annak csak egy titka van: félvállról kell venni a visszautasításokat, gondolj bele:

Akinek van barátnője, azt is száz másik visszautasíthatta előtte, csak kitartott, míg nem jött a százegyedik!

2011. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A netes társkeresők egyenlőek a nullával. Hidd el nekem. Tapasztalat. Legfeljebb ha valaki bemutat neked egy csajt vagy munkahelyi kapcsolat vagy spontán akár egy kenyérboltban megismerkedsz az új eladónővel. Ilyen helyzetekben tudom elképzelni az ilyen tipusu pasik ismerkedési lehetőségeit.
2011. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Milyen lányt keresel? El tudod képzelni, hogy valakihez odamenj beszélgetést kezdeményezni?
2011. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A beszélgetéssel nincs gond pl. munkahelyen .Buszon , vagy más helyen feszengek megszólítani valakit. Ha sikerül valakivel társalogni akkor már jól megy. Ált-ban (túlzás nélkül mondhatom ) pozitív benyomást érek el és jó fejnek tartanak.Újabb találkozáskor jönnek hozzám társalogni , ökörködni.Már többször éreztem vonzódást de akkor mindig jön 1 satufék és ennyi.

Milyet képzelek el? AKIVEL LEHET BESZÉLGETNI , ÖKÖRKÖDNI. AKI A PÁROM ÉS BARÁTOM IS EGYBEN.LEGYEN SAJÁT VÉLEMÉNYE MÉG HA NEM IS ÉRT VELEM EGYET.EINSTEINNEL ÉRTEK EGYET AKI EZT MONDTA :EGÉSZ ÉLETEMBEN SEMMIT NEM TANULTAM AZOKTÓL AKIK MINDIG EGYETÉRTETTEK VELEM (nem szó szerint idézve).

2011. aug. 31. 10:23
 7/21 anonim ***** válasza:

szerintem érdemes lenne buszon vagy máshol is megszólítanod lányokat. saját magad elől veszed el a lehetőséget, ha nem vagy elég bátor. gondolom kevésbé feszengsz azért, hogy elküld-e vagy sem, hanem inkább azért, hogy egyáltalán hogyan tedd.


egy normális lány, felnéz arra aki lemeri őt szólítani, ha meg nem normális, akkor úgyse érdekel téged.


ha leszólítasz valakit, legyen bármi eredménye, saját magadnak bizonyítod, hogy igenis meg mered tenni, és kevesebb gátlásod lesz, már csak ezért is megéri :)


szóval szerintem nagy levegő, és próbáld meg. hidd el, hogy a lány sokkal nagyobb zavarban lesz mint te :) egyébként meg szerintem inkább azt bánd, hogy megtetted és ne azt, hogy nem. :)

2011. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Na itt a nagy kérdés!!! HOGYAN? Idióta közhelyekkel szerintem nincs értelme . Szerintem csak vicces vagy pedig kreatív stílussal oldható meg. Így lehetne felkelteni az érdeklődést.Csak 1 egy a gond félek , hogy röhejesen alakulnak a szitu és makognék.Valami jó tipp ezen a téren?
2011. aug. 31. 10:50
 9/21 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék kérni , hogy nemet és kort is írjatok.KÖSZÖNTEM!
2011. aug. 31. 10:52
 10/21 anonim ***** válasza:

nem feltétlen kell viccesnek vagy kreatívnak lenni. hidd el, hogy manapság épp elég kreatívnak számít, ha valaki csak simán beszélgetést kezdeményez. (ezt lányként mondom és tapasztalatból. :D )

egy "szia, nagyon szimpatikus vagy, nem lenne kedved beszélgetni?"-t nem lehet elrontani és senki nem veszi tolakodásnak. előre kitalálhatsz magadnak párbeszéd alternatívákat, hogy gyakorlatban jobban menjen.


ha meg úgy érzed, hogy makogsz, akkor egyszerűen csak megmondod neki "nem nagyon szoktam megszólítani lányokat ezért most kicsit zavarban vagyok", ezt senki nem tartja gáznak. ha erőltetett poénokba kezdesz, az inkább gáz. fő az őszinteség, és hogy önmagadat add :)

2011. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!