Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajh =/ teljesen összezavar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajh =/ teljesen összezavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú akivel már régebben párszor jártam.Sokszor kihasznált,és játszott velem =/ de szeretem.még mindig.nemtehetek róla,de ez van =/ :D Mostanában sokat változott.Megkomolyodott.Nemrég beszéltünk msn-en és utalt arra,hogy tetszem neki,és,hogy többé nem fog velem játszani,higgyek neki.És most én rohadtul itt állok,tanácstalanul.Félek,hogy higyjek-e neki...nem akarok megint szenvedni ,mint régebben.

Tanácsok?

Normális válaszokat(kor nem ha lehet:))


15/L


2010. nov. 7. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne higyj neki, ha többször kihasznált most se lesz jobb!
2010. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy mennyen a pi*sába. vagy egy kis játékronygy vagy?
2010. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
" már régebben párszor jártam.Sokszor kihasznált,és játszott velem =/ de szeretem.még mindig.nemtehetek róla,de ez van =/ :D " háhá xdxdxd még mindig szereted, ez van. Ha "ez van", akkor ne csodálkozzál vagy siránkozzál.
2010. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jöjj össze vele. Legfeljebb kihasznál századszor is. Egy próbát megér.
2010. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd a pi.csába,mert megint ez lesz, meg legyen már egy kis tartásod,önbecsülésed!Ne dőlj be neki!Tönkre tett és ezek után meg még te vissza engednéd?Ne....
2010. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
velem is szórakozott így egy srác, sokszor átvert ezzel a szöveggel...:S úgyhogy hagyd ezt a fiút a francba, át fog verni úgy is.
2010. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az emberek nem változnak!!! ne higyj neki! ugyanugy meg fog bántani..

20/L

2010. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!