Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem ír? Teljesen összezav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem ír? Teljesen összezavar. Mit érezhet?

Figyelt kérdés
17/l vagyok van egy fiú 22 éves akivel nagyjából minden nap beszélünk msn-en már randiztunkis 3-szor aludtam is nála de nemtörtént semmi se csók se sex de ez nem baj mert még úgysem engedtem volna neki,de nem is próbálkozott én úgyérzem hogy valamit szeretne tőlem mármint barátságnál csak az a baj hogy pl megígéri hogy lesz msn-en és pl most sincs fennt vagyis mindíg rejtve van és ugye akkor nem tudom hogépp fennt van-e de viszont myvipen megnézem meg iwiwen és oda meg belépett nemis olyan rég kb 10 perce és én meg már 1 órája várom mért van ez? pedig olyanokat mond hogy már nagyon hiányzom nekimeg ilyenek most mit tegyek én teljesen beleszerettem és nemis én kerestem őt hanem ő engem 3 hónapja kb hogy felvett msnre .Ötletek mit csináljak?
2010. márc. 23. 20:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

sztem ne görcsölj rá.ha legközelebb randiztok,kezdeményezz,nyilvánítsd ki hogy többet szeretnél mint barátság :)

most meg ha rejtve van fent,akk valszeg senkihez sincs kedve...vis akihez van annak majd ír :D

2010. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
mindíg rejtve van fennt de már annyira összezavar már nemvagyok benne annyira biztos hogy szeret hogy derítsem ki hogy mit érez?
2010. márc. 23. 20:28
 3/27 anonim ***** válasza:
Csak simán írjál rá, hogy "Szia, már észre sem veszel, vagy nem akarsz velem beszélgetni?"
2010. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
nezd,nem mindenkinek van ideje msn en beszelgetni,inkabb szeretne nyugodtan a dolgat vegezni,en bent vagyok este mindig,mindig ram ir egy ket lany,de nem valaszolok mert massal foglalkozok,ugyvan ezzel o is,es van amikor nincsen is kedvem a sok semmire valo dumahoz.
2010. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

ird ezt neki msn en:


bocs hogy zavarlak de van egy erdekes dolog ami teged is erdekel,mert rollad lenne szo,ma meselt valaki valamit rollad,es eleg viccesnek talalom


ennyit irjal,kivancsiva teszed,es ha rolla van szo akkor biztos irni fog,egy kis pszichologia.


21/F

2010. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
de elvileg jobban meg akar ismerni,meg megígérte hogy beszélünk és semmi csak myvipre meg iwiwre lépettbe de mindíg vanvalami elterelő dumája hogy miért nem írt és ez annyira zavar
2010. márc. 23. 20:32
 7/27 anonim ***** válasza:
Figyelj...ha nem ír az azt jelenti, hogy nem érdekled őt.Ha már nála is aludtál és se csók se szex akkor meg végkép nem értem ezt az egészet....próbálkozott a csókkal???Éreztetted vele hogy a barátságnál többet akarsz??Lehet pont ez a baj...ha próbálkozott a csókkal és nem engedted neki akkor lehet feladta...de ez igy bonyolult..kevés az info...
2010. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
meg még van egy idegesítő dolog myvipen fennt van még arégi csajárólkép amit még 2007-ben rakott fel miért nem törli le?
2010. márc. 23. 20:39
 9/27 A kérdező kommentje:
hát az alvás az nagyon jó volt egész este egymás karjaiban aludtunk nekem feledhetetlen este volt
2010. márc. 23. 20:40
 10/27 anonim ***** válasza:

20 29 es es 20 31 es vagyok


most nagyon felb asztal kedves kerdezo,te hogy az istenbe hiszel egy olyan szemelynek akit nem is ismersz es meg fiu is,ezek a mai fiuk mindent megigernek hogy megdugjanak,ebredjel fel,nezzel korul,iger iger iger es semmit nem tart be,egy fiu szemtelen,csak a szex erdekli oket,ha peddig nem akkor 35 felett keresnek elettarsat,de megigerte hogy igy meg ugy,persze hogy megigerte,en egy napig nem cigiztem egy lany miatt hogy lefektessem,de nem volt semmi,masodik nap mar cigiztem,es igertem hogy nem gyujtok ra,meg hogy nem iszok annyit,masnap hulla reszeg voltam,szoval ne dolj be minden hulye kamu dumanak

2010. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!