Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta a barátommal vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta a barátommal vagyok (1éve), a barátnőimet megutáltam. Van egyáltalán normális barátnő?

Figyelt kérdés

1 éve még úgy gondoltam, tök jó helyzetben vagyok, mert van két nagyon jó barátnőm is. Viszont mióta a barátommal vagyok, kezdtek irritálni a barátnőim beszólásai,meg a dolgaik. Az egyik barátnőm utálja a barátomat, mert az előző pasimat nagyon bírta,és nem tudja feldolgozni,h szakítottam vele. A másik barátnőmnek pedig túlságosan is tetszik a barátom,és rengetegszer kapom rajta,h flörtöl (egyértelmű...nem csak nekem tűnt fel). Ezek után nem tudok normálisan viselkedni velük,távolodunk el egymástól, és nemrég már azon kaptam magam,h kb elviselhetetlenek. Nekem nem kellenek ilyen barátnők... viszont ha körbenézek a környezetemben: nem is látok olyan csajt,akit el tudnék képzelni barátnőnek.:/ Jó,én ellennék barátnő nélkül is egy darabig,de azért hiányozna...:( Én vagyok a hül*e, vagy tényleg nincs normális barátnőjelölt?

18/L


2011. nov. 1. 11:14
 1/4 napietus ***** válasza:
az a szomorú igazság, hogy jó barátot sokkal nehezebb találni, mint pasit, főleg már felnőtt korban. nem normális a barátnőid viselkedése, szerintem mondd meg nekik nyíltan, hogy mi zavar. hiszen elvileg a barátok őszinték egymáshoz, ez lenne a lényege.
2011. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Normálisvagy? ***** válasza:
9%

Ismerős a helyzet...!

Mi négyen voltunk nagyon jó barátnők és amióta az egyik barátnőnknek van barátja kb. neki is egy éve, nem lehet vele viccelődni, nem ját el velünk szórakozni, felsőbbrendűbbnek gondolja magát olyan szinten, hogy már alig szól hozzánk, mert, hogy neki van barátja és, hogy mi nem érthetjük őt meg, mert érettebb tőlünk...

Nem veszi észre magát, már alig szól hozzá valaki!

Szerintem, ne csináld ezt, olyan fiatal vagy még ahhoz, hogy csak a barátoddal töltsd az idődet! Lehet, hogy ti lesztek olyan szerencsések és még jó sokáig együtt lesztek, de mi van, ha nem? Szerintem bánni fogod később. Próbáld megerőltetni magad és elviselni őket!

2011. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egy kellemetlen szituáció. Szerintem ülj le velük beszélni, komolyan a témáról. Nekem is volt már olyan, hogy a legjobb barátnőm (nem jövök ki nagyon lányokkal, rengeteg fiúbarátom és haverom van, és csak 2 igazán jó barátnőm) utálta az akkori barátomat, mégis tiszteletben tartotta, hogy én vele akarok lenni. A lehető legkevesebbet találkoztak, és ez mindenkinek megfelelt. A flörtölős barátnődnek pedig megmondanám, hogy nagyon nincs rendben, amit csinál. Ha nem menthető a helyzet, akkor lesznek majd mások, remélhetőleg, sok sikert kívánok hozzá.

23/L

2011. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanígy van! 1 éve van barátom, nekem két különálló baráti társaságom van, és az egyik társaság nagyon zavar, irritál a viselkedésük, mintha bunkóbbak és lenézőbbek is lennének. Nálunk ugyanis az a helyzet, hogy a lányosabb társaság, akik irritálnak, nem bírják a barátomat, pedig a legtöbb amit ellenük tett, az az hogy nem jönnek be neki. Már próbálták lehordani előttem, ennek eredményeképp összevesztünk, majd jött a bocsánatkérés, hogy megpróbálják elfogadni, de egy csomószor látszik, hogy ő a fő téma, mikor nem vagyok ott.


Érdekes módon a másik lánytársaság nagyon bírja, mondogatják, hogy hívjam, meg ilyesmi. (ők valahogy mondjuk mindig közelebb is álltak hozzám)


Én igyekszem haveri szintre építeni az egyik társaságot, mert rosszindulatúak, ami eddig nem tűnt fel, mert sosem egy szerettem iránt irányult, de már az is feltűnik, ha más iránt.


Szerintem te is nézz olyan társaság után, akikkel jobban kijönnél, de előtte mindenképp mondd el, hogy mi zavar, és csak akkor lépj, ha nem látsz változást.

2011. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!