Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki eldob egy 4 éves barátságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki eldob egy 4 éves barátságot sosem volt igaz barát?

Figyelt kérdés
4 évig legjobb barátok voltunk majd most nyáron kezdett tönkre menni a viszonyunk és mostanra már köszönő viszony se nagyon van. A probléma ott kezdődött, hogy dolgozott és elvárta volna, hogy melózzak helyette néha és többet lehessen a barátnőjével. Nem vállaltam nekem is van dolgom sajnos és nem fért bele az időmbe ez is. Végül az ő pénzén mentünk bulizni is mert nekem nem volt lóvém mondtam neki csak akkor hívjon meg ha nem baj neki. Később ezért is rám haragudott meg hogy miatta a buliban is elment egy rakás pénze... Aztán beolvastam neki azóta köszönni se köszön msn-en írtam neki ott se válaszol és köszönni se köszön. Most én vagyok a hibás jogosan haragszik rám?
2010. nov. 9. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
miattam a buliban *
2010. nov. 9. 20:30
 2/4 anonim ***** válasza:
nem jogosan haragszik, nem értem mi a baja, de szerintem nem te vagy a hibás
2010. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj hogy 4év után mutatta meg a foga fehérjét:)Bár az is lehet baj hogy csak nagyon kivan valami miatt és azért ilyen. Nekem is volt ilyen csak kb 8év "igaz" barátság után elkezdett velem flegmázni meg mindenért engem hibáztatott.
2010. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami mással lehet baja, csak kivetítődik rád. Próbáld meg újra rendbehozni a kapcsolatot addig, míg kérdezheted a problémáiról. Ha reménytelen, akkor sajnos bele kell törődnöd. :S
2010. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!