Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja feláldozni a barátságot?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom. Őszintén bevallom nem csak barátként tekintek Rá. Persze ezt neki soha nem mondtam. Viszont most bevallotta, hogy sokat gondolt rá, hogy mi lenne ha összejönnénk. Mindig arra jutott, hogy ennél jobban félti a barátságunkat, ezért nem akarja. Viszont én szeretem Őt ezért nem is mondható igazán barátságnak, hiszen én többet érzek iránta. Mit tegyek, hogy mégis lehessen belőle valami?

Előre is köszi a válaszokat! : )

18/L


2011. okt. 9. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a fiú? :)
2011. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő 19
2011. okt. 9. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkellene mondanod neki, hogy te is hogy érzel iránta, és hogy mégis tegyetek egy próbát. :) Ezt sajnos másképp nem lehet remélhetőleg jól sül el :) Korban passzoltok szóval ez gondot nem okozhat a többi meg csak rajtatok múlik :) 21/F
2011. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne kényszerítsd. Hagyd, hogy ő jöjjön rá, hogy mit is akar tőled.
2011. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pofozd fel!!!

Hozd vissza a heterók közé!

Ne csinálj semmit ,hozz össze egy alkalmat amikor elbuliztok isztok valami töményet és aztán ,durr bele.itt beszélgetéssel nem fogsz sehová sem jutni!Smárold le és ha hagyja magát akkor mákod van ha meg nem akkor nem kellesz neki és ezzel a baráti szrsággal védi a seggét...A fiú és lány közti barátság nem létezik és ha valaki afélét is csinálna az csak teljes időpazarlás!!!

2011. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!