Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül buliba menne, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül buliba menne, mert beteg vagyok. Nektek hogy tetszene?

Figyelt kérdés

2 koncert van egy időbe.az egyik ott ahol a barátom lakik, a másik elég messze. először úgy volt a közeli koncertre megyünk, mert nem tudtunk a másikról,viszotn én azt jobban szeretem, így rábeszéltem a páromat, h menjünk oda. bele is ment. haverok is minden meg votl tervezve:)


viszont én megbetegedtem, belázasodtam, és mindenem fáj:( nemhiszem h holnapig meggyógyulok (bár nagyon jó lenne) és betegen nem bírnák ki egy koncertet.

a barátom nélkülem nem akar menni, oda messze, mert nem is szereti annyira nagyon (miattam jött volna) de a közelire lehet hogy elmegy.

nektek ez hogy esne?

én végülis szeretném ha jól érezné magát, nem vagyok féltékeny típus, tudom h megbízhatok benne, de az is jól esne, ha itt lenne, és kicsit ápolgatna.:\

tényleg rosszul vagyok:(


mondta h menjünk mégis el (a közelire) és ha rosszul vagyok fel mehetek hozzájuk előbb. de nem lenne az úgy jó:S:S



vélemények?


2010. nov. 11. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Ja hát neked sehogy se jó ez se jó az se jó akk ne rinyálj már most komolyan :S:S

Ne telepedj rá a srácra, mert megfojtod!

2010. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

de kedves vagy:O

miért telepednék rá?:S de komolyan. csak vélemény érdekelne h ti mit csinálnátok.

2010. nov. 11. 12:22
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
most azért mert te rosszul vagy, neki nem kötelező rosszul éreznie magát... majd ápol utána meg előtte
2010. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem esne jól. De tizenéves korban az emberek többsége még nem értékeli ezeket a dolgokat.
2010. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Kisajátítod és rátelepszel a srácra, az a véleményem. Nem vagy te olyan súlyos beteg, hogy őrszemet álljon melletted és lemondja az előre megtervezett bulit.

Ne haragudj, önzőség, amit elvársz ez esetben.

2010. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

csak az a gond, h most h suli van, max hétvégente lehetünk együtt:\ és én ezt elég nehezen bírom,de hát nincs más megoldás:S és akkor így együtt se lehetnénk. tudom h nem kell neki is rosszul lennie, de azért jól esne, ha velem lenne.

egyébként 8 hónapja vagyunk együtt

2010. nov. 11. 12:34
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Van egy koncert, eldöntitek h elmentek rá.

Erre kiderül, h van egy másik koncert, amit ő nem szeret annyira, de enged ==> az van, amit te akarsz.

Megbetegszel, nem mentek a másik koncertre, ő felajánlja, hogy menjetek el együtt, és bármikor felmehetsz hozzájuk ==> megint csak ő enged.

De neked még ez se jó mert az lenne jó ha 24/7 ott lenne nálad és együtt sajnálhatnátok magadat! Rohadt nagy dolog lenne egyszer engedni, ha a barátod annyira szeretné látni azt a koncertet? Te egyedül is tudsz haldokolni otthon!

2010. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igazából mondtam neki, hogy nyugodtan menjen, de azt mondta így nem akar, hogy én nem vagyok ott.én pedig nemtudok elmenni:S
2010. nov. 11. 12:37
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne ha ezt nem a hattyú halálát játszva mondtad volna? Hahh, jól van, menjél nélkülem, addig én a haláltusámat vívom... ezzel akarva-akaratlanul is lelkifurdalást keltettél benne.

Állj elé és közöld: menj csak a koncertre nyugodtan, én itthon teázom meg filmet nézek, gyógyulgatok legközelebb meg együtt megyünk.

2010. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

mondtam neki tényleg, de nem akar menni. nem játszom a hattyú halálát, tudja hogy rosszul vagyok, még ő mondta h vegyek mér be gyógyszert mert biztos lázas vagyok. egyébként én is vele voltam mikor beteg volt.

de mindegy

2010. nov. 11. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!