Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül buliba menne, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül buliba menne, mert beteg vagyok. Nektek hogy tetszene?

Figyelt kérdés

2 koncert van egy időbe.az egyik ott ahol a barátom lakik, a másik elég messze. először úgy volt a közeli koncertre megyünk, mert nem tudtunk a másikról,viszotn én azt jobban szeretem, így rábeszéltem a páromat, h menjünk oda. bele is ment. haverok is minden meg votl tervezve:)


viszont én megbetegedtem, belázasodtam, és mindenem fáj:( nemhiszem h holnapig meggyógyulok (bár nagyon jó lenne) és betegen nem bírnák ki egy koncertet.

a barátom nélkülem nem akar menni, oda messze, mert nem is szereti annyira nagyon (miattam jött volna) de a közelire lehet hogy elmegy.

nektek ez hogy esne?

én végülis szeretném ha jól érezné magát, nem vagyok féltékeny típus, tudom h megbízhatok benne, de az is jól esne, ha itt lenne, és kicsit ápolgatna.:\

tényleg rosszul vagyok:(


mondta h menjünk mégis el (a közelire) és ha rosszul vagyok fel mehetek hozzájuk előbb. de nem lenne az úgy jó:S:S



vélemények?


2010. nov. 11. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem játszottad volna a nagyhalált, akkor nem lenne okod feltenni ezt a kérdést... érdekes először arról szólt a kérdés, hogy a barátod menni akar, de ez neked sz@rul esik, most meg hirtelen már arról, hogy te küldöd, menjen, de ő nem akar menni?!

Tudod kit hülyíts...

2010. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

A barátod most már azért nem akar menni, mert te buta, manipulatív módon lelkiismeret furdalást keltettél benne.

Az ilyenekből lesznek később a toporzékoló ősasszonyok, akik megtiltanak a párjuknak mindenféle szórakozást. Vigyázz kérdező, mert nagyon jó úton haladsz efelé.

2010. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

senki nem keltett senkibe lelkiismeretfurdalást:P örülök h ennyire okos mindenki.:D


nem tiltok meg neki semmit,mondtam h menjen. csak örülnék ha együtt is lennénk,mert a héten csak ezen a 2 napon lehetünk együtt

és ő se tudja h mit csináljon, nem azért mert telebeszéltem a fejét, mert semmi olyat nem mondtam neki:)

azt mondta velem is lenne, de koncertre is elmenne

2010. nov. 11. 13:18
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Azzal keltettél benne lelkifurdalást, hogy céloztál rá, hogy inkább maradjon otthon veled és ápolgasson. Ezek után még ha el is megy bulizni, rossz szájízzel teszi azt. Miért nem lehetett annyit közölni, hogy te otthon maradsz mert beteg vagy és nem éreznéd jól magad a bulin, de ő csak menjen nyugodtan. Különben is semmi értelme, hogy veled otthon maradjon: szenvedi, haldokolni egyedül is tud az ember, segíteni érdemben úgyse tudna és még a buliról is lemarad.
2010. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hé! én nem mondtam neki h maradjon itthon és ápolgasson. csak valamilyen szinten jól esett volna ha együtt vagyunk
2010. nov. 11. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!