Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit csinálnátok, ha a barátnőtök, akit szerettek, úgy érezné, hogy nem elég jó nektek és ezt el is mondaná?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha annak a lánynak te nem vagy elég jó, hát had menjen és keressen magának olyat aki neki jó! Nem felelhetünk meg mindenkinek! Ha mindenkinek jó vagy, valakinek pont azért leszel rossz! Sose harcolj olyanért, amiért nem éri meg! Ne engedd hogy megalázzanak, emelt fővel menj és keresd tovább azt az embert akinek te leszel a mindene és viszont!
2010. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu duma ez a nem vagy elég jó nekem szöveg. Én így szakítottam a volt barátommal, mert nem akartam megsérteni. Úgyhogy sajnálom, de...
2010. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vagy én értettem félre a kérdést, vagy az előző válaszolók, de az én értelmezésem szerint elég önbizalomhiányos lányról van szó...próbáld meg éreztetni vele, hogy téved, vegyél neki virágot, kedveskedj, szeretgesd, hátha sikerül meggyőzni :)
2010. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! te értetted jól a kérdést :D
2010. nov. 12. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
azt mondanám h be vagy te baszva
2010. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Légy vele kedves, ne nézz meg más csajokat ha vele vagy, dicsérd, hogy milyen jól néz ki, stb.
2010. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!