Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha barátnőtök a hátatok mögött kibeszélne itt a gyakorikerdesek.hu-n?

Figyelt kérdés

Már 4.szer bukott le hogy a hátam mögött kibeszél itt...szerintetek ilyenkor mit lehet tenni ha én mindig rájövök hogy hazudik nekem??? Mindig azt mondja "tudo,todom"

kezd elegem lenni..szerintetek mit tegyek?


2011. szept. 14. 07:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Attól függ mi számit kibeszélésnek? Miket rak ki? Miket mond?
2011. szept. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tudod mit?Beszéljük ki mi is őt:D Mesélj csak milyen a csaj?:D
2011. szept. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
minden félét igazából...erre az a válasza hogy én kinevetem meg nevetek rajta...szerintem a korántsem baj ha az ember a párján kacarászik és nevet rajta...kb mindennek elhordott már itt hogy papucs vagyok stb közeben semmi alapja nincs csak nagyon szeretem ennyi...mondom szinte minden hogy van hogy nem kíván stb de én nem akarom kibeszélni...igazából ezt is azért tettem igy ki hogy érezze át ő is milyen szar érzés...így talán észhez fog térni és rájön milyen szar is ez
2011. szept. 14. 07:57
 4/18 anonim ***** válasza:
Téged nevez papucsnak és nem mer veled megbeszélni valamit hanem itt irkál?Kidobva.
2011. szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
kidobni nem fogom mert nagyon szeretem...igazából úgy probléma nincs vele...több mint 3 éve együtt vagyunk én úgy érzem még mindig nem tudott megnyílni teljesen pedig velem tényleg mindent meglehet beszélni, de erre az egyre "allergiás" vagyok hogy a hátam mögött írogatnak fórumokon...de mikor elmondom neki hogy lebukott akkor észbe kap és elmondja mi a probléma de szerintem egyszerűbb lenne nekem elmondani rögtön nem pedig forumozgatni
2011. szept. 14. 08:02
 6/18 Abidos ***** válasza:
Szerintem van éppen elég sok fura ember aki a szerelmének, szüleinek, vagy házastársának nem mer elmondani valami maúgy nagy problémát viszont megosztja a világgal mert válaszra azért szüksége van és mi névtelen arctalan emberek az internet másik végén próbáljuk kitalálni mire gondolhat érezhet a 3. fél ahelyett hogy 2 perc alatt megkérdezné az érintettet. amúgy én jókat mosolygok az itteni gondokon és így legalább a sajátjaim nem jutnak eszembe :D
2011. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kihangsúlyozom én most nem kibeszélem, csak éreztetem vele milyen is ez az érzés...igazából senkinek sem kívánom mert elég rossz
2011. szept. 14. 08:04
 8/18 Abidos ***** válasza:
amúgy ha mind a 4* ugyan az volt állj elé és mond neki "Növessz gerincet és kérdezz/mond szemtől szemben" én ezt tenném :D
2011. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Abidos


Igen én is pont így vagyok vele...igazából ha egyszer történt volna meg nah egye fene...de 4 szer??? igaz még csak 18 éves...amugy én is jókat röhögök az itteni dolgokon

2011. szept. 14. 08:06
 10/18 A kérdező kommentje:
már mondtam neki szemtől szemben is...akkor mindig lapít mert tudja hogy vaj van a füle mögött...mondom egy a szerencséje hogy birka türelmem van és hogy nagyon szeretem
2011. szept. 14. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!