Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire lenne jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lenne jó ez az ajándék karácsonyra a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok már neki mit venni, így hát azon gondolkodtam, hogy kapna tőlem egy ilyen digitális fotókeretet, amire felraknám pár közös képünket. Lányok ti örülnétek egy ilyen ajándéknak? Nyugodtan írjátok meg ha nem:)
2010. dec. 12. 20:48
 1/8 anonim válasza:

igen ez jo otlet:) kedves ajandek egy lanynak...

27L

2010. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet, a lányok szeretik az ilyen ajándékokat.
2010. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jóötlet. =)
2010. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szuper:)))
2010. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, én egyrészt nagyon örülnék neki, másrészt kicsit rosszul érezném magam, hogy a barátom 20ezer forintos (minimum...) ajándékkal lepett meg karácsonyra, mikor még nincs is saját keresete, én meg pláne nem tudom hasonló értékűvel viszonozni. Nem azért, mert az értéke számít, de attól én még nem érezném jól magam, mivel nekem kb arra van pénzem, hogy készítsek neki egy gyertyát. Lehet, hogy más ezzel nincs így, de én nem tudok igazán örülni, ha tudom, hogy mennyi pénzt áldoztak rám.

Kaptam már digitális fotókeretet, de azt a születésnapomra és közösen Tőle és a szüleitől, így nem volt olyan vészes, de még így is kicsit bántott a dolog, hogy ennyit költött rám, mikor nekem az is bőven elég lenne, ha kinyomtatna és bekereteztetne egy képet rólunk...

Amúgy nagyon jó ajándék szerintem, én folyton nézegetem rajta a képeinket. :) Szóval ha már felnőttek vagytok, saját keresettel, vagy mindkettőtök anyagi helyzete olyan, hogy megengedhettek ilyen ajándékokat, akkor szuper ötlet! :) 20/L

2010. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 asdface ***** válasza:
van kulcstartó méretben is
2010. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hócsillám válasza:
szuper lenne
2010. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon örülnék :D
2010. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!