Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérem valaki magyarázza már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem valaki magyarázza már el miért csinálja ezt? Van valami célja vele?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel msn-en szoktam beszélgetni. Már ez a 3. alkalom volt melynek során felhozta hogy ő minden hétvégén a pasijával van és mennyire szereti most is megy hozzá már épp öltözik ne haragudjak ha lassan válaszol... Ezgt eljátszotta előző hétvégén is meg az előtt is tehát úgy rendszeressé vált... majd rákérdez? neked van barátnőd most? erre elmondtam neki, hogy van de most ez meg ez a helyzet vannak problémák néha... megértette többet nem beszéltünk erről aztán lépett is a barátjához... most velem van a hiba mit kéne tennem? Igaz nem szeretem már de olyan megalázó valahogy nem tudom miért csinálja... Mire gondoltok? 1 éve szakítottunk akkor is ő volt a szakító fél egyébként, nem hiszem hogy ezért csinálná.


Köszi a válaszokat.


2010. nov. 13. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért ne érdeklődhetne utánad is?

Ha pedig jó a kapcsolata akkor érthető hogy ezt legszívesebben mindenkinek elújságolná.

2010. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ő úgy gondolja, hogy az egyik legjobb barátja lettél mint haver-barát.
2010. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de akkor miért rak a mondtad végére ikszdét ? mintha nevetne magában rajtam...
2010. nov. 13. 17:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha magában nevetne, nem rakna XD-ket.
2010. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ne értsd már szó szerint... úgy magában hogy ott a gép előtt
2010. nov. 13. 17:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért megalázó, hogy egy barát megemlíti a párját?
2010. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nekem ő az exem és tudja hogy féltékeny voltam kicsit mikor jártunk is
2010. nov. 13. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:
De értsd meg hogy ő átrakott téged a barátzónába ennyi,
2010. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja, most barátzónában vagy, jól írták...

Szerintem annyi van, hogy gondok vannak az önbizalmaddal. Ő akár azért is rákérdezhet, mert kíváncsi rá, mi van veled. Vagy mert aggódik, hogy ne maradj egyedül, ne légy magányos. Esetleg bűntudata van, hogy elhagyott. Ne akarj minden mást belemagyarázni, nem hiszem, hogy röhögne rajtad. Hiszen nem kötelező kapcsolatot tartanotok, és msn-re sem kell belépnie, ha nem akar.

Ne vedd fel mindenáron a mártír szerepét. Ne keress mindenkiben hibát és rosszindulatot. Semmi értelme.

2010. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igazad van :) köszi
2010. nov. 13. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!