Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi csalodas utan hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalodas utan hogyan lehetek ujra boldog?

Figyelt kérdés

Meguntam a maganyt es a szenvedest, vissza akarom kapni a regi enem. Ujra vidam es boldog szeretnek lenni.

Tudom, hogy ha a multban elek akkor soha nem talal ram ujra a szerelem...de nem tudok tovabblepni:(


2010. nov. 14. 16:20
 1/9 199303 ***** válasza:

én is igy voltam nem rég:/ a barátom nagyon csunyán átvert nagyon csalodtam benne:( ugyvoltam vele h soha többet nem leszek már boldog. utána egy idö után már ujra boldog akartam lenni... megismertem egy srácot nagyon sokat beszélgetünk éss hát beleszeretem végül:) az ö segitségével kitudtam heverni az elözöbarátom által okozott csalodást.:) nekem mindenki azt mondta ha járjak sokat társaságba ismerkedjek barátkozak. nekem beis vált csak ezt tudom én is tanácsolni:)

17/L

2010. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok csak én pasi vagyok... mocskos érzés de csak kilábalunk belőle ;) tarts velem ;D
2010. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ne akarj továbblépni, de ne is rágódj a múlton.

én csak sodródtam az árral, pár lány után most találtam valakit akivel boldog vagyok.

2010. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat ez mind szep es jo...en is jarok tarsasagba meg bulizni, de mar eltelt fel ev a szakitas ota s meg mindig nem talaltam senkit:-s
2010. nov. 14. 18:54
 5/9 199303 ***** válasza:
elsö vagyok:) tudom nehéz de sikerülni fog nekem is nagyon sok idö eltelt mire teljesen tovább tudtam lépni..:( elmondod h miért van szerelmi csalodásod? mi történt?
2010. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat semmi kulonos, csak megunt es ezert dobott :)
2010. nov. 14. 20:52
 7/9 199303 ***** válasza:
értem az nem jo ha csak igy megunt:/ amugy te lány vagy fiu vagy?:)
2010. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy nagy csalódásom! Majdnem 3 év után intettünk búcsút egymásnak a barátommal! Halálosan szerelmes voltam épp ezért miután szakítottunk még jó fél évig összejártunk ugy hogy volt barátnője, de engem nem zavart mert mindennél többet jelentett nekem a srác! Aztán kiderült egy két dolog róla! Kezdtem belőle kiábrándulni és egyszercsak nem kerestük egymást! Se ő engem se én őt! Lassan 1 év után újra tudtam kezdeni mindent és most van egy remek barátom akit imádok és újra boldog vagyok, pedig én is azt hittem hogy soha többé nem leszek már olyan szerelmes mint akkor! Igaz az a mondaás h az idő mindent begyógyít! Hidd el én is rengetegszer voltam magányos azalatt az 1 év alatt, (talán ezért is kerestem a volt barátom társaságát) de akkor jönn majd a szerelem mikor nem is számítasz rá! Ez a rendje! És addig is kösd le magad azzal amihez csak kedved van, tedd meg azt amit a párod mellett nem tudtál...És egy jó tanács: NE akard vele újrakezdeni!!!!
2010. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó tanács nekem is jól jönne....
2010. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!