Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki az első szerelmi csalódás után nem képes újra szeretni?

Figyelt kérdés
Mármint szerelemmel. Még nagyon fiatal vagyok, de lassan egy éve van egy fiú barátom, aki minden szempontból hozzám illik, kivéve, hogy alacsonyabb... Nagyon sokat gondolkozok rajta, hogy mit is érzek iránta. Néha erősen dobog a szívem, ha rágondolok, és szeretnék tetszeni neki. Ekkora gond lenne a magasság? Létezik ilyen? Nem vagyok képes szeretni? Egyébként 12 évesen voltam először szerelmes, azóta sem. 15/L
2011. szept. 8. 22:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit vársz, mi hiányzik?
2011. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 12 évesen sem voltál szerelmes még. A szerelem az nem olyan, hogy elkezdődik, és állandóan egy szinten van. Az is hullámzik, hol rózsaszín köd, hol gyengébb. De ha gond a magasság, akkor igazából nem vagy most kimondottan szerelmes, mert ha az lennél, akkor nem érdekelne ez.
2011. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem tudnak megmozgatni a fiúk. Mármint például: Jól néz ki, és akkor mi van? És ennyi. Többet eszembe sem jut. Mondjuk ez a fiú barátom már foglalkoztat egy éve, hogy mit szeretne, milyen kapcsolatban is vagyunk pontosan, és néha már nem tudom, hogy mi van. Lehet, hogy az elkötelezettséggel van bajom? A párkapcsolattal? Osztálytársam, és még alacsonyabb is. Elég hülyén festenénk, és osztálytárssal amúgy sem járnék. Még most biztos hogy nem. Talán pár év múlva. Így viszont nem lehet gondolkozni. Néha oda szeretnék bújni hozzá, néha pedig rájövök, hogy csak bebeszélem magamnak.
2011. szept. 8. 22:54
 4/21 anonim ***** válasza:
Bebeszéled magadnak, hogy nem lehet gondolkodni. Koncentrálj másra.
2011. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

ma 22:51

Nem tudom, hogy az voltam-e, vagy nem, de én nagyon úgy éreztem. Másfél évig tartott, elutasított fél év után, én mégis kínlódtam. Eléggé megviselt, mivel becsapottnak éreztem magamat... Ha viszont neked van igazad, azt majd később fogom megtudni. :)

2011. szept. 8. 22:56
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehát ez mindenkivel így van. Megnézni a másikat, elkönyveli hogy tetszik-e neki vagy sem, és megy tovább. Aztán jönnek emberek, akik néha jobban megdobogtatják a szívünket, aztán vagy szerelmesek leszünk, vagy nem. Osztálytárs, alacsonyabb, ezek mind részletkérdések. A szerelemben ezek a szavak nem léteznek. :)
2011. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Viszont ha nem lenne osztálytársam egész más lenne a helyzet. Volt már régebben egy kavarodásom, félreértésem egy fiúval az osztályból, és akkor megfogadtam, hogy soha többet. Sőt, még legjobb barátnőmnek is szóltam, hogy ha ilyenre kerülne sor állítson le. Más lenne a helyzet, ha 12.-esek lennénk, de még nagyon komolytalan az egész osztály. Szóval csak úgy működne, ha titokban tartanánk(mintha lenne mit), de akkor meg azt hinné, hogy szégyellem. ÉS fogalmam sincs miért járok már itt, mikor nincs is miről beszélni...:)
2011. szept. 8. 23:00
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerkedj más fiúkkal is, és ahogy írták, foglald le magad. Aztán majd ha még mindig foglalkoztat téged a srác a programok, és a többi pasi ellenére, akkor lehet abból lesz valami komolyabb. :) De a szerelmet nem lehet erőltetni, hogy szerelmes akarok lenni, az magától jön, és magától megy. Persze fontos hogy mi is rendben legyünk önmagunkkal. Tehát szeressük önmagunkat, és legyen önbizalmunk. Ez is fontos alapja a mély, komoly szerelemnek. Mert most egy olyan ember nehezen fogja szeretni a másikat, aki önmagát sem szereti, és tök önbizalomhiányos.
2011. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Egyébként nálam is hullámzik. Néha alig bírom kivárni, hogy lássam, és tényleg minden gyanús magamban is, máskor pedig egyedül akarok lenni, és nem értem magamat. Emiatt is hiszem, hogy nem szerelem. De akkor mi? Van egy lány, akinek tetszik, de hiába tudom, hogy neki nem tetszik a lány mégis mindig méregetem, és valamilyen szinten vetélytársként nézek rá. Pedig egyébként nem vagyok ilyen.
2011. szept. 8. 23:01
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Testi vonzódás, és valahol lelki is. De szerintem ez a magasságbeli probléma ami téged gátol. Próbálj lapozni felette, próbálj egyszer úgy ránézni, mint lélekre. Ne őt nézd, hanem azt, ami benne van, azokat az értékeket, amit ő képvisel, ami miatt vonzódsz hozzá.
2011. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!