Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13éves lány 17éves pasival....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves lány 17éves pasival. Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés
Most biztos éretlennek találtok.De ez tényleg szerelem, ahogy a Nagykönyvben meg van írva.1 hete vagyunk együtt, a fiú nagyon kedves és gyengéd velem,már megvolt az első csók is. Én ismerem és tudom hogy nagyon szeret de ezt anyának már nemtudnám így elmondani. Lehet eltiltana, és akkor nem lehetünk együtt, akkor így még mindig jobb. Nagyon szeretem. Kérlek adjatok tanácsokat, de ne olyanokat hogy: Menj legozni, meg Pedomaci. Tudom nagy a kor különbség. De ez szerelem.Tudom , éérzem.
2010. nov. 14. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
menj legozni , az egy pedomaci
2010. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem nagy szerintem. mindössze könnyű behintáztatni olyan dolgokba egy fiatal lányt, amit pár év múlva feleslegesnek, felejthetőnek tart.
2010. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem a korkülömbség egyátalán nem számít...az én barátommal ugyanennyi és nagyon jó megvagyunk! :)

Szerintem ha jófej szüleid vannak, egyszerűen annyit kell mondanod, hogy szerelmes vagy és csak mesélsz róla! Ennyi :)

2010. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát csillagom, ülj le anyukáddal szembe, mond meg neki, hogy nagyon szerelmes vagy, viszont ő 17 éves. Elmondja a véleményét, d
2010. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát csillagom, ülj le anyukáddal szembe, mond meg neki, hogy nagyon szerelmes vagy, viszont ő 17 éves. Elmondja a véleményét, de eltiltani nem fog egészen addig, amíg nem romlik a tanulmányi átlagod, nem fordulsz ki magadból.


Tapasztalatból mondom, legyen annyi eszed, hogy nem fekszel le vele az első hónap után.

2010. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egyébként nem fogog vele lefeküdni, több eszem van mint a velem egykoruaknak:):)
2010. nov. 14. 20:56
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

így van,mert te már rögtön análba nyomod,meg gruppen,meg ami bejátszik:D



Oda mész anyukádhoz és elmondod Neki,hogy mi a helyzet.Ennyire egyszerű a dolog:)

2010. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

1 hét után csókolóztok

nem hiszem, hogy túl sokat várna a többire

2010. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nemértem hogy ebbe mi a baj. A hét minden napján találkoztunk, a 6 napon volt a csók.Szerintem ez teljesen belefér.
2010. nov. 14. 21:09
 10/15 anonim ***** válasza:

mond el nyugodtan anyukádnak, biztos hogy nem fog semmi sértőt mondani,lehet h még örülni is fog neki hogy te mondod el, és nem mástól tudja meg.

vagy esetleg már elmondtad?:D

majd írj!

2010. nov. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!