Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg hogy felfogja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg hogy felfogja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, akinek nagyon tetszek már egy ideje, és hiába közöltem h nem tetszik és hagyjon, egyfolytában utánam koslat. Közben alakulóban van egy másik fiúval a dolog, és már elegem van abból, hogy nem hagy békén. Ötletetek, hogy mit tegyek?
2010. nov. 15. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit zavar az téged? :D
2010. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
talán hogyha meglesz a gyerek akkor leszáll rólad ha nem akkor szólj neki! én biztos darabokra kapnám azt a mocskot:) vagy szólnék valakinek hogy ne mocskoljam be a kezem XD rugd tökön!!XD
2010. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szépen...

Utána durván pl kopj le. A baromt lehagyhatod...

Utána durván tettekkel pl. baleset vagy szólsz az új pasidnak... Ezt inkább hagyd, mert nem legális és gonosz...

De lehet a tanítónéni elintézi helyetted, ha szólsz neki:P

2010. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az zavar h folyton rajtam lóg a hülyéje, feljelentem legközelebb:D
2010. nov. 15. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Mond meg a srácnak jó hangosan és erőteljesen hogy: "Rusnya vagy b*meg!"


Dr. Traktor

2010. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegyél úgy, mintha észre sem vennéd őt. Nézd levegőnek. Lehet, hogy ez egy kissé bu.nkó viselkedés, de ha nem hajlandó megérteni, pedig már közölted vele, akkor nincs más választás. Ne hagyd, hogy tönkre tegye az alakuló kapcsolatodat.
2010. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
figyi felhívsz ezen a számon (06-hÚsz-123456789) és elmondod hogy hol a pali osztan lemegyünk a spanjaimmal oszt beszélünk majd a fejével >:) tudok szerezni jó zsákokat meg vannak fasza ásóink és evvel úgy eltüntetjük a cuccot hogy a büdös életben nem találják mög :D
2010. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát majd próbálkozom, vagy hallgatok egyik komizóra és jól tökön rúgom:D
2010. nov. 15. 18:25
 9/9 A kérdező kommentje:
ehh köszi, de úgy ássátok el h a döglött aktákban benne legyen ám;)
2010. nov. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!