Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon utálnátok, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon utálnátok, ha a barátnőtök megpróbálná feldobni az öltözködéseteket?

Figyelt kérdés
A barátommal az a helyzet, hogy nem igazán ad a külsejére. Nem mondom, hogy igénytelen, de igazából rohadtul nem érdekli az öltözködés. Össze nem illő, elnyűtt ruhadarabokat vesz fel rendszerint, és több napig hordja. Nem valami divatmajmot akarok belőle faragni, csak szeretném, ha leselejteznénk a régieket és vennénk pár új cuccot. A pénz nem akadály, és igazából hajlana is rá, csak nem eléggé. Mi a véleményetek erről?
2010. nov. 15. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
első
2010. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Sztem jó ötlet, vedd kezelésbe. örülnék ha így figyelne rám is valaki :)
2010. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A Te pénzed nem akadály?

Szerintem menjetek el, válassza ki a neki tetszőt, és fizesse ki.Te ne tukmálj, mert akkor azt hiszi, majd Te megveszed neki.

Ha nincs pénze, akkor meg ajándék gyanánt vedd meg vmi közelgő ünnepre, de nehogy Te álld a cehet, ne légy naív!

2010. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az ő pénze nem akadály, mivel elég jól keres:) hülye lennék én venni neki. ünnepekre még oké lenne, de az a baj, hogy annak meg nem örül annyira, nem akarom azzal elrontani az ajándékozás örömét.
2010. nov. 15. 21:00
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha az ő pénze, akkor GO!

Azért kedveskedve meggyőzheted a saját elképzeléseidről.

;)

2010. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Én harapnék ezért.
2010. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

21:06

Szerintem a srác részéről égő, hogy ez egyáltalán felmerült.Kéne egy kis önkritikával rendelkeznie embereknek...

2010. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
egyszerűen csak nem tartja fontosnak. most nem azt mondom egyébként, hogy addig hord valamit amíg le nem szakad róla, csak se nem előnyös, se nem jól néz ki. annyival jobb pasi lehetne belőle ha hagyná magát kicsit kezelésbe venni, csak azt sem akarom, hogy szarul érezze magát emiatt.
2010. nov. 15. 21:18
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha igazán szereted, akkor a ruháival együtt szereted...

Persze, lehet égő, ha együtt mentek valahová, de ha szereted ezt is eltűröd.

Viszont ha ő is akarja, akkor ne tartson ez vissza téged :)

2010. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

21:11


Én tudom magamról, hogy bénán öltözködöm, de nekem jó így, utálom amikor valaki beleszól.

2010. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!