Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok egy jó barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok egy jó barátnőtöknek, hogyha megpróbálná elcsábítani a barátotokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Soha!meg is ölném
2011. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen...És nem. És soha nemis fogom. De szerencsére nemsikerült neki.

Viszont ha a mostani barátom próbálná :@ Megölném

2011. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 napietus ***** válasza:
90%
attól függ, mennyit ér nekem a pasi. mindenképpen elbeszélgetnék a barátnőmmel, mert ez egy kicsit olyan, mintha meg akarna lopni. de ha nem komoly az ügy, akkor: "a Tied, viheted!" mindig is nagyvonalú voltam a barátaimmal :)
2011. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jól van, én is teljesen így gondolom.:(:( El sem tudom mondani, mekkorát csalódtam benne. Én sem tudok megbocsátani, bár gyűlölöm a konfliktusokat, a haragot, a vitákat.
2011. máj. 2. 18:56
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát a barátom azt már komolynak mondanám, 4 éve együtt vagyunk, és hálisten úgy tűnik minden oké köztünk.:)
2011. máj. 2. 18:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént. És sosem fogom.
2011. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 napietus ***** válasza:
akkor menjen már...házadat ne írasd a nevére? az ilyenek nem igazi barátok :S
2011. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
nekem ezért nincsenek barátnőim!
2011. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó barát nem próbálja elcsábítani a párod,ha meg igen,akkor megnézheti magát...én nem bocsátanék meg
2011. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a másik szemszögből tudok nyilatkozni. Ha egy magát jó barátomnak nevező illető megpróbálná lenyúlni a csajomat, biztos, hogy agyon verném, pedig nem vagyok egy agresszív, kigyúrt állat, de az ilyesmi nagyon fel tud húzni.
2011. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!