Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemet mondott a lány de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemet mondott a lány de ez csak a jéghegy csúcsa. Hogy kerüljem el a többi kellemetlenséget ami már folyamatban van?

Figyelt kérdés

Rém egyszerű maga az alapszitu:bepróbálkoztam de ő közölte maradjunk meg csak barátnak.Ahogy az lenni szokott vettem az adást és önmagamat sajnálva búslakodtam otthon diszkréten.Már kezdtem úgy kezelni a dolgot hogy végsősoron nem veszítettem semmit csupán csak "nem nyertem barátnőt".Ekkor ugrott be hogy a dolog kissé árnyaltabb.Felhívtam a lányt-hangsúlyozva hogy csak barátként telefonálok-és megkértem hogy a sikertelen bepróbálkozásom maradjon köztünk.Ő viszont azt mondta hogy már elmondta a legjobb barátnőjének,mert ők ügye mindent megosztanak egymással.

A barátnője hirhedt pletykafészek,sok közös ismerősünk van, oroszlánrészük valszeg már rólam csámcsog.Hogy kezeljem ezt a számomra cikis helyzetet az elkövetkezendő időben?


2010. nov. 15. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

en kib@szottul pics@n rugnam mind a kettot.


ne torodj a cikis helyzettel, mindenki van igy, hogy elutasitjak. aki ezzel teged csufol, az gyerekes, adj neki egy taslit.

2010. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tetteiért az ember vállalja a következményeket!

De sztem nem ciki a dolog. Tetszett a csaj, megpróbáltad, nem jött össze. Ez van. nem Te vagy az első sem az utolsó, aki így járt. Legalább volt bátorságod, legyél rá büszke, hogy nem csak álmodozol egy csajról, hanem teszel is érte. Az meg hogy mások mut mondanak...pfff Minden csoda 3 napig tart. Lehet csámcsognak rajta egyet,de engedd el a füled mellett. Ha őket ez kielégíti csinálják, csak ne lássák, hogy bosszant, mert akkor viszont állandó téma lesz. Próbáld meg inkább poénosan lereagálni a dolgot.

2010. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a ciki? Hogy bepróbálkoztál egy lánynál és nem jött össze? Na és? Nem te vagy a világon az egyedüli, aki így járt. Vannak, akik még csak próbálkozni se mernek. Aki ezen akar csámcsogni, az hagy csámcsogjon, ilyen az emberi természet. Nemsoká más témát fognak találni, minden csoda három napig tart.
2010. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a "mident megosztanak egymással" embereket. Éretlenek, gyerekesek, ostobák.
2010. nov. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha elmondta? Megmondom én: semmi. Nem értelek, mi is a prolbémád pontosan.
2010. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj: s..rd le! Sőt, én azt tanácsolom, hogy csináld azt, hogy menj oda egy halom csajhoz. Total úgy, hogy nem érdekel, mi lesz. Még a sikerek se érdekeljenek! Mint aki be van lőve, beszélgess, csevegj, mint aki élvezi a dolgot. Sőt, szólogass be a csajoknak, ne durván, de jegyezd meg, ami nem teszik. Miért kellene eltűrni tőlük mindent. A nő is ember bszki, csak különbözik tőlünk, ennyi. Élvezd a társalgást, minden következmények nélkül. Amikor megszabadítod ugyanis az agyad a sok technikázástól (mit mondjak, hogy legyek jó, meg ilyen fszságok, amiket kilométerekről kiszúrnak a csajok úgyis) na akkor fogja ez a speckó vákuum beszippantani egyszercsaj a csajokat. Hidd el, ez működik. Egyszóval ismerkedj és szólíts meg vagy 50 csajt az elkövetkezendő héten. Elvégre férfi vagy, vagy mi...kezdeményezz.
2010. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi én lány vagyok és velem egy srác csinálta ugyan ezt, de nem bántam meg hogy elmondtam neki, már sokkal jobb, és hogy mit mondanak mások, hát őszintén nem sokat érdekel, akik szeretnek úgyis szeretnek, akik meg csak kidumálnak, kinevetnek, hát őket magasról...
2010. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!