Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is k. rva az olyan lány, akinek normális szexuális igényei vannak, szereti a szexet, és jó az ágyban?

Figyelt kérdés
El kell ítélni egy ilyen embert?
2011. nov. 7. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem, miért kéne. Akkor lesz qrva, ha ezen igényeit több fiúval is gyakorolja egymás után, különösebb érzelmek nélkül.
2011. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BlackSword ***** válasza:
67%
A qurva az aki pénzért vagy hasonló előnyökért szexel...
2011. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 napietus ***** válasza:
100%
nem, az olyan lány krva, aki mindig más ágyában jó :D
2011. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Remélem te sem gondoltad komolyan a kérdést...

Ha élvezi és szereti csinálni akkor gratulálok a párjának ki fogta amerikát.

semmi kur.vaság nincs ebben,ha minden héten mással élvezné és szeretné a szexet művelni akkor annak nevezném pláne hogy ha még pénzt is kér érte,de hogy ha csak egy emberel csinálja váljék egészségére és grat a palijának:D

2011. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint k.rva vagyok, viszont a pasim rendkívül szerencsés :D
2011. nov. 7. 15:26
 6/13 anonim ***** válasza:

miért kellene? ha egy nőnek több szexre van szüksége mint az átlag és tegyük fel vannak extra vágyai attól még nem lesz riba*nc, amennyiben párkapcsolatban a párjával csinálja.

nálam már kimeríti a fent említett kategóriát, a baráti és alkalmi szex, a megcsalás meg pláne.

2011. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Normális és ép elméjű, nem irigy és nem primitív embernek az is normális, hacsak az egyéjszakásoknak élsz, mint pl nekem is!


A többi habzószájú irigy és sötét tahónak akkor is büdös qurva vagy ha mélyebb a dekoltázsod!


Sajnos kezdem azt hinni h az utóbbiakból több van.

2011. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a pároddal nem csak sötétben, passzívan vagy hajlandó, semmiképpen nem leszel az.
2011. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ájron ***** válasza:
100%
ha képes vagy megállapodni mikor úgy érzed, eljött az ideje, szerintem abszolút nem gond. Addig meg szórakozd ki magad, ahogy jól esik.
2011. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is úgy gondolom, hogy ha az ember nem él kapcsolatban, akkor nincs kinek elszámolnia. Ha pedig kapcsolatban él, akkor egyértelmű, hogy hűséges. Én nem értem az olyan embereket, akik félrelépnek (utána meg jönnek a fórumra k.rvának titulálni másokat.)
2011. nov. 7. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!