Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondták nekem hogy manipul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondták nekem hogy manipulálom az embereket. Ez baj?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárommal beszélgettem évzárón rólam és azt mondta, hogy szerinte én manipulálom az embereket. Utána hazafelé végig ezen gondolkoztam és azóta is ez jár a fejemben. A haverom is mondta, hogy legtöbbször az van amit én akarok. Már anyám is a fejemhez vágta, hogy irányítom az öcsémet, mert mindig azt csinálja amit én mondok. A barátnőmmel most olyan "nem tudom mivan" viszony alakult ki közöttünk, olyan mintha sz*rna a fejemre. Lehet ennek valami köze ehhez az egészhez? Én csak próbálom a dolgokat úgy csinálni, hogy nekem jó legyen. Ez baj lenne? Hogyan tudok változtatni ezen ha ez baj? (Nem tudtam hova írjam ki kérdést)
2011. jún. 26. 16:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
hááát attól függ mennyire csinálod. vannak olyan emberek akik örülnek ha megmondják nekik hogy mit csináljanak mert ők maguk nem tudnak dönteni, de ha túlzásba viszed és tényleg mindig mindenkit irányítani akarsz, akkor nemcsoda hogy a barátnőd szarik rád ... :D Ne csak az legyen a lényeg hogy neked legyen jó mindig, másokra is gondolj!
2011. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Rossz emberi szokás, ha csak azzal törödsz hogy neked jo legyen, de az a legrosszabb, hogy mostanság csak igy réhetsz el bármit, különben elnyomnak.
2011. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
16:37 szerintem ez nem így van! meg kell találni a megfelelő társaságot, én pl mindig mindenkivel nagyon rendes vagyok(alapból ilyen a természetem) és nem elnyomva vagyok, hanem kölcsönös a dolog!
2011. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én tőrödöm másokkal. jó a társasági életem, sok barátom van akikkel rendszeresen beszélgetek. a barátnőmmel főleg mindig kedves voltam. vele szinte mindig úgy voltam hogy legyen az amit ő akar, de az utóbbi időben eléggé nagyképű lett szerintem. lehet hogy az ő hiányát próbálom legyőzni ezzel a manipulálós dologgal? elnyomni nem hagyom magam, mindig megmondom a véleményemet és őszinte vagyok. tanulásban és a sportban is sikeres vagyok.
2011. jún. 26. 16:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Aki hagyja, hogy manipuláld, az meg is érdemli. Ahhoz, viszont szokj hozzá, hogy nem mindenkit lehet manipulálni.
2011. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen eleg rossz szokas, szerintem undorito is de te tudod ha a környezeted nem zavarja akkor hajra! amugy ilyenkor jut eszembe a baratnöm is. detto ugyanez. nem veletlen utalja mindenki de sebaj.
2011. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
amugy ezzel nem azt akartam mondani h te is olyan vagy mert lehetsz jofej de az is igaz hogy csak azokat lehet manupulalni akik hagyjak magukat
2011. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hát a legjobb barátom egy talpra esett, határozott ember. ennek ellenére ő is mondta hogy furcsa hatással vagyok rá...

a barátnőm is úgymond "kemény" csaj, mindig megmondja ha valami nem tetszik neki. én nem vettem észre ezeket a dolgokat csak amióta szóba került, azóta gondolkozom rajta.

2011. jún. 26. 17:05
 9/14 anonim válasza:
lehet hülyeséget írok, de szerintem azért mert "felnéznek rád" vagy tisztelnek. jónak látják amit csinálsz vagy amit mondasz és hallgatnak rád...vagy én tényleg nem értem ezt :D Engem soha senki nem tudott még irányítani, szóval nem sokat tudok hozzátenni ehhez.
2011. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem baj, mert a manipulacio negativ ertelemben vett befolyasolast jelent. Aki manipulal annak a szandekai homalyosnak tunnek masok szamara. Nem azonos azzal amikor valakire felneznek es kovetetndo peldanak tekintik, ok ugyanis mindig tiszta lappal jatszanak.
2011. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!