Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogja meg a kezem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja meg a kezem?

Figyelt kérdés

Ez nekem furcsa. Amíg még csak ismerkedtünk, addig persze, hogy nem. Most viszont ez már egy friss kapcsolat, és mégsem.


Bár, eddig úgy négyszer lehett a két hónap alatt, hogy sétáltunk többet kint az utcán.


Vajon miért nem fogja meg a kezem?


Egy 27 éves férfiról van szó, tehát már nem kamasz. Nem értem. Viszont elbúcsúzáskor átölel, és megcsókol az utcán is akár.


Persze, jobb lesz, ha tőle kérdem meg, tudom.


Van itt még olyan, aki nem szereti a párja kezét fogni, mert nem az a kézenfogva mászkálós típus?


2010. nov. 17. 00:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hiába kérdezed őt, nem fog értelmes választ adni. Ad majd valami idióta kitérő választ, amivel nem tudsz mit kezdeni. Egyszerűen csak hívd fel a figyelmét, hogy jól esne, ha megfogná a kezed.
2010. nov. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%

én se szeretem a párom kezét fogni, az az oviban volt menő utoljára, én nem így fejezem ki az összetartozásom valakivel


25/F

2010. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Köszi. Ebben teljesen igazad van.


Csak ez olyan furcsa nekem. Szerintem a fiatal párok legalább 90%-a kézen fogva járkál, friss kapcsolatban pedig pláne.


Nekem ez olyan alapvető dolog, hogy nem is értem, ő miért nem szeretné. Az érdekelne nagyon, hogy vannak-e még többen, akik nem szeretnek kézenfogva sétálni a párjukkal, és miért.

2010. nov. 17. 00:30
 4/29 A kérdező kommentje:

De 25/F, benned nincsen olyan érzés, hogy szeretnél vigyázni a párodra, és megérinteni őt az utcán is? Vagy úgy vagy vele, hogy megóvhatod a kézfogósdi nélkül is?

És te nem is fogod soha a barátnőid kezét?


Én ha párokat kézen fogva látok, nem az óvoda jut az eszembe, hanem az összetartozás.


Köszi a választ, remélem, kapok még sokat.

2010. nov. 17. 00:32
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Ez a 25/F egy idióta már bocs:D
2010. nov. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Mert Te, kedves utolsó válaszoló, hogy állsz a kérdéshez?
2010. nov. 17. 00:45
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Hát na... sok pasi nem igazán szereti ilyen módon kifejezni az érzéseit, főleg az utcán, ahol mások is látják. Egy csók az menő, de a kézfogást sokan dedós dolognak tartják, vagy egyszerűen nyilvános helyeken még ezen a téren is visszafogottak.

Nekem szerencsém van, a párommal mindketten szeretünk egymással kézen fogva sétálni. Minden lehetséges alkalmat kihasználunk, hogy egymáshoz érjünk. :)

2010. nov. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bírok huzamosabb ideig kézenfogva menni. Meg nem mondom miért, biztos van valami oka, de mondjuk nem is érdekel. Nem azt mondom hogy soha, de nem nyúlok a barátnőm kezéért minden 5 percben.

26/f

2010. nov. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nincs köztetek nagy magasságkülönbség?

Mert akkor elég rövid idő után úgy érzi, hogy leszakad a válla, dereka.

2010. nov. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom a pontos választ! :S

Nálunk nincs ilyen gond.. a barátom mindig megfogja a kezem.. ha megyünk sétálni vagy valami mindig nyúl a kezemért:) Amugy nálunk van egy kis magassági különbség..:D

Én: 168cm

ő: 190cm

De semmiben nem okoz ez nekünk gondot..


Szerintem kérdezd meg tőle..:)

2010. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!