Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nappal közelebb kerülün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nappal közelebb kerülünk egymáshoz a barátommal, nagyon jó a kapcsolat. De?

Figyelt kérdés

Na a lényeg az, hogy mikor egymáshoz simulunk, csókolózunk, nagyon benedvesedek...pedig még szűz vagyok (19). Rajta is érzem, hogy kíván, gyorsabban lélegzik. Sokat simogatjuk egymást, legutóbb már a mellemet is érintette futólag, határozatlanul. Neki sem volt még testi kapcsolata. Tudja, hogy én ezzel várnék. Nála érzem először, hogy vele megtehetném. Félek...attól is, hogy fájni fog, és mivel neki sincs tapasztalata, lehet nem is fogja tudni, hogy mit kell velem csinálnia. Még nem került szóba köztünk a szex (a miénk). Pedig nagyon működne, érzem, titkon akarom is, de várok...biztos jobban fog becsülni ha néhány hónap után engedem csak:)

Szóval szerintetek? Tudni fogja hogy hogy kezdjen hozzá?


2010. nov. 17. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, de érezni fogja. Meg te is érezni fogod. És az jobb, mint tudni.
2010. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom veled egy idős vagy idősebb.Namost egy ilyen korú fiúnak már szégyen ha nem tudja melyik juk a "bejárat",én is tájékozódtam netről meg tapasztaltabb barátnőktől,hogy hogy is megy az első dolog.
2010. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

ma 15:42


Szeretem ezeket az okosságokat. :D

Azt ugye tudod, kedves hozzászóló, hogy ezek csak technikai dolgok? Azt, hogy milyen ÉRZÉS, semmiféle könyv, internet, barátnő nem fogja tudni neked megmutatni.

2010. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

miért akarsz várni, hogyha te is akarod? ezzel saját magadat is kínzod..

nem 15 évesek vagytok.. ne kínozd se magad se őt.. akkor tedd meg amikor úgy érzed, hogy most akarod.. ne akkor amikor úgy érzed hogy "eljött az ideje".. mikor van itt az ideje? nem akkor amikor akarod? amikor ő is akarja?

nem hinném, hogy jobban megbecsülne, attól, hogy még plusz két hónapot váratod a dolgot..

de ez csak egy vélemény..

2010. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De rohadtul szűk vagyok:S A tampon alig megy fel, csak fájdalommal. Nincs is "lyuk" tulajdonképpen. De az megnyugtató, hogy érezni fogja, köszi mindkettőtöknek:)
2010. nov. 17. 15:45
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem jobban fog értékelni...ha nem könnyen vagyok meg neki.
2010. nov. 17. 15:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

mióta vagytok együtt?

az írásodból azt vettem ki, hogy 3-4 hónapja már biztos.. vagy tévedek?

2010. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 15:45


Erre találták ki a betétet...


Mellesleg, a két ember szereti egymást, akkor nyilván az egyik nem fogja erőltetni azt, amivel a másiknak fájdalmat okoz.

2010. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg azt szeretem,hogy valaki mindíg sokkal okosabb a másiknál,nem akarok ujjal mutogatni:D

Egyébként meg nekem igenis sokat segített,hogy előtte tudtam már,hogy mire számíthatok és tippeket kaptam+segítséget.Ne mond már,hogy Te sosem érdeklődtél ezek felől mert azt már erősen kétlem.

Kérdezőnek:

Amikor én elősször oltam a párommal még nem tudtam tampont használni,csak utána.Szerintem nem lesz gond:)

2010. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ne mond már,hogy Te sosem érdeklődtél ezek felől mert azt már erősen kétlem."


Mielőtt válaszolok, tisztázzuk: konkrétan MIK FELŐL érdeklődtem szerinted?

2010. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!