Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kis mértékű nyomulás bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis mértékű nyomulás bejön a fiúknak?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és nem volt még barátom.Lett volna 1-2 jelentkező,de hát én nem voltam szerelmes egyikükbe sem.

Nem elérhetetlen fiúk tetszenek,teljesen elérhetőek,mégsem jön össze soha..Pedig én nem azért vagyok szerelmes valakibe,hogy legyen barátom..Nem az a fajta lány vagyok.

Azt mondták nekem sokan,hogy azértnem jön össze soha,mert kicsit sem nyomulok..

Tényleg jó ötlet egy picit nyomulni?Nem nagyon,csak egy kis mértékben.

köszi a válaszokat előre is!

(most nagyon tetszik egy 15 éves srác:) )


2010. nov. 17. 16:05
 1/10 dag ***** válasza:
100%

Te én azt mondom hogy nem rossz kicsit nyomulni a lánynak sem. Nagyobb önbizalmat ad a fiúnak a kezdetekben, ha látja hogy van esélye jobban rád nyomul majd a srác!


22/F

2010. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem jött össze, mert fiatal vagy és gondolom nem barmokba vagy szerelmes...

Lehet picit nyomulni, peszre! De csak ízlésesen!

2010. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
viszont az sem jó ha tulságosan nyomulsz mert akkor az elijeszti a pasikat.. szóval csak épp a megfelelő mértékig:D
2010. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs összefüggésben, tapasztalat, mert egy iszonyatosan betegesen nyomulós lány (egy idegen találkozás után azt hitte járunk (nem tudom mire föl) és pasijának fogalmazott az üzenőfalán meg sok-sok hasonló... szóval gáz és gyerekes volt nagyon) és benne aztán semmi normális komoly szándék nem volt, azt se tudja mit jelent igazából, ha valakinek van "társa", ilyen puszipajtásként fogta fel a dolgot. Szóval attól hogy te nem nyomulsz, nem jelent semmit, függetlenül érezhetsz így- vagy úgy.


Ha nem nyomulsz, az azt is jelentheti, hogy ha mások próbálnak, nem mész bele, mert nem mész bele. Egyébként ők ismernek, biztos igazuk van.

2010. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért, mert azt, hogy "nagyon tetszik" valaki, összekevered azzal, hogy "szerelmes vagyok belé". Először ezekkel kellene tisztba jönnöd.
2010. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon sokat érzek a fiú iránt,és mostanság kezdek inkább szerelmes lenni.

Az lenne a kérdésem,hogy hogyan csináljam azt,hogy lássa,nem olyan lány vagyok,mint a többi..nem egy nyomulós kis rib.anc vagyok. Maradjak titokzatos?

2010. nov. 17. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen maradj egy ideig de viszont tényleg adj neki jeleket és ne olyat hogy azt higgye hogy csak hülyülsz vele legyél egyértelmű de mégis kiszámíthatatlan.


15/f

2010. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké értem :)
2010. nov. 17. 16:48
 9/10 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy alapba a pasinak mennyire tetszik a lány, ha tetszik neki, akkor nem azért fog bejönni neki, mert nyomul vagy sem, az is más dolog, hogy tetszik neki, meg az is, hogy kezdeményez e

szeretik érezni hogy tetszenek, hogy valami jelzést kapjanak

de csak flört, szemezés

a pasi kezdeményezzen szóban,

szeretnek vadászni, a csajok meg szeretik ha nyomul rájuk egy helyes pasi, de csak mértékkel, azért a pasinak is kell, hogy al ány megbízható legyen, és a csaj se érezze úgy, hogy a pasi ribinek nézi és csak kihasználja

2010. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy kis nyomulás kell pl kérdezd meg h nincs e kedve találkozni vagy valami...
2010. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!