Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az átlagos lányok is tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos lányok is tudnak érvényesülni manapság, nem érzik magukat úgy, hogy nem elég jók a fiúknak a többi csinos, szép ('cicababához') képest? Van aki még úgy érzi átlagos lány révén, hogy sosem elég jó?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 15:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ez már megint egy buta sztereotípia.
2011. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Tudnak. Csak ne akarjanak maguknak "fullos" pasit.
2011. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Átlagos vagyok, de soha nem jutott eszembe, hogy sminkelt-fülbevalós majomnak kéne öltöznöm ahhoz, hogy egy lánynak elég jó legyek...


23F

2011. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

a nem túl "fullos" pasiknak pedig észrevettem, hogy általában még nekik is a legcsinosabb legszebb lány kéne:)

úgyhogy nem általánosítok, de bocs ez az észrevételem. és ezt nem csak én látom így..még sokan mások rajtam kívül.

2011. nov. 5. 15:51
 5/43 A kérdező kommentje:

én sem úgy értettem harmadik válaszoló,hogy na most akkor szolizós, plázacica leszek:) csak ha már valaki átlagos, esetleg csúnya, nem túl jó az alakja, vagy ha jó is akkor az arcával van a gond és nem akar plázacica sem lenni, akkor nem érzi úgy, hogy ezzel sosem lesz elég jó? manapság már amúgy is csak a külső számít szinte nagyon sok helyen.

nem érez valami űrt ezzel, hogy miért pont ide ebben az időben, miért ilyen külsővel született(?).

2011. nov. 5. 15:55
 6/43 anonim ***** válasza:

"a nem túl "fullos" pasiknak pedig észrevettem, hogy általában még nekik is a legcsinosabb legszebb lány kéne:) "


És miből gondolod, hogy a te "átlagos" kinézted, másnak nem szép? 22F

2011. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

És miből gondolod, hogy a te "átlagos" kinézted, másnak nem szép? 22F



hidd el,tudom és tisztában vagyok az adottságaimmal(külsővel is).

2011. nov. 5. 15:56
 8/43 anonim ***** válasza:

Nem érted...

Mindenkinek más az ízlése. Aki nekem szép, az másnak lehet, hogy csúnya. De olyan nincs, hogy egy átlagos lány senkinek se tetsszen. Még egy ronda lány is talál magának barátod, igaz nehezebben, akkor pont egy átlagos ne találna?! 22F

2011. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Nem érted...

Mindenkinek más az ízlése. Aki nekem szép, az másnak lehet, hogy csúnya. De olyan nincs, hogy egy átlagos lány senkinek se tetsszen. Még egy ronda lány is talál magának barátod, igaz nehezebben, akkor pont egy átlagos ne találna?! 22F



Te meg azt nem érted amit én írok minden rosszindulat nélkül tényleg nem érted..:)

én nem erről beszélek. na mind1 is.

2011. nov. 5. 16:05
 10/43 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy te mit nem értesz:)

Szerinted minden fiúnak a cicababák jönnek be?

Visszakérdezek. Neked csak az adoniszok jönnek be?

22F

2011. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!