Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mennyire vagytok féltékenyek a pasitokra?

Figyelt kérdés
Először is Lány vagyok én is, és azért érdekel, mert néha nekem a szívem összeszorul, úgy féltem a pasimat, nehogy mással jobban érezze magát, és lépjen. Ti hogy vagytok ezzel?És ha megkörnyékezi egy csaj a pasitokat, hogy reagáltok a szitura?És Nektek mi a bizonyíték arra, hogy nem tart szeretőt? Jajj bocsi a sok kérdésért, de úgy van kedvem erről olvasgatni! Pusssz
2010. nov. 17. 18:11
1 2
 1/11 anonim válasza:

én személy szerint egyáltalán nem vagyok féltékeny mert tudom hogyha engem szeret akkor nem fog más lányokkal kavarni

ha meg más jobban tetszik neki akkor meg nem érdemli meg hogy vele legyek

NEM NAGYKÉPŰSÉGBŐL összefoglalva:ha szeret nem hagy el

2010. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem lennék a padi helyében. Pontosabban voltam már, de azonnal dobtam is a barátnőmet. Semmi szükségem az ilyenekre.
2010. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak az féltékeny, akinek van oka rá (csúnya), és ha szeret akkor nem csal meg, de attól h féltékenykedsz nem lesz jobb csak rosszabb, mert az nagyon nem tesz jót a kpcsolatotoknak.
2010. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én mindaddig maximálisan bízom valakiben, amíg nem csalódok

után már én is féltékeny vagyok

ha megkörnyékezi egy csaj, sajnos szabályosan megkukulok és hagyok mindent kibontakozni, utána meg a pasimon kérem számon, ilyen ha sűrűn van, egy idő múlva a pasi már rendesen viselkedik, amikor nyomul egy csaj(legalábbis ha ott vagy)

a szerető tartásra bizonyíték szerintem: változtat valamilyen szokásán

pl elmegy, de a telot otthon hagyja, hogy ne tudd hívni

vagy eddig nyíltan telefonált, most van, amikor nemveszi fel, ha ott vagy

vagy lazább, tiszteletlenebb lesz előtted (mert csökken feléd az érdeklődése)

vagy simánelengedi magát előtted újabban böfög, pukizik, egy disznó - nem akar neked megfelelni

a lényeg: valami GYÖKERESEN megváltozik az addigi viselkedésében. tapasztalat.

2010. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én nem féltékeny vagyok, hanem vérig sértve érzem magam amikor valami kis senkiházi punci azt gondolja hogy pótolhat engem...olyankor természetesen nem a barátom csesztetem (mivel nem tehet róla hogy másnak is tetszik), hanem a csajt küldöm vissza oda ahonnan jött :$ ha d*gni akar akkor ne az én barátommal,hisz általában csak erre vagy agykapacitásuk.
2010. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A megoldás pofonegyszerű. Jöjjetek össze olyan pasassal, aki a kutyának sem kell. Énrám sosem volt féltékeny a barátnőm, mert sosem szúrt ki magának egyetlen más csaj sem! :D
2010. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

szánalmas ez az egész.

én még sosem voltam féltékeny arra sosem, ha a párom jól érezte magát más lányok társaságában.

annyira röhej, amikor egy lány azt gondolja, hogy minden szingli kis pitsa az ó pasiját akarja elhappolni, és rajta tartja a szemét, még hugyozni se engedi ki egyedül.


ha meg akar csalni, akkor úgy is megcsal, de legalább nem viselkedek úgy, hogy ezt kényszerűségből tegye.


bízok magamban és a barátomban is annyira, hogy nem lép félre.


ennyire nincs a mai nőknek önbizalmuk? ennyire szenvednek a birtoklási vágytól?!!!

na, pont ezért lépnek le tőlük a pasijaik szó nélkül...

2010. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát nekem nem esett jól,amikor barátom egész este egy havernőjét heccelgette játékosan mellettem,engem egész este levegőnek nézve, hazafelé meg odavetett nekem egy szeretlek-et.

szóval minden "jól érzi magát más lányokkal" dologban valahol van határ szerintem, ahol már jogos a féltés.

2010. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én barátnőm meg képes elfelejteni... nemhogy nem féltékeny, arrol is megfeledkezik hogy egy sms t irjon... a 2 véglet... na melyik rosszabb?
2010. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én személyem szerint féltékeny vagyok,félek hogy elvesztem egy olyan nő miatt,aki esetleg jobb tőlem.(hozzátenném távkapcsolatban voltam )

És most viccet félre téve, ha egy másik nő családi gondjai miatt van letörve,mert "férfi nő barátság létezik" akkor ti nem lennétek azok?

és elmondja hogy volt hogy megcsalta a régi barátnőjét?

Nos lehet másra én sem lennék féltékeny, de Ő rá az voltam ,persze hozzám bárki közelített Ő nem volt az,mert megbízott bennem, csak ha kicsit sem féltékeny a másik fél,akkor jogosan hihetem azt hogy nem is érdeklem annyira.

23/L

2010. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!