Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? (kérdés túl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (kérdés túl. Magyarázat lenn)

Figyelt kérdés

Nos 18 éves vagyok, és egy komoly kapcsolat közepén vagyok. Egy kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem.

DE. Már szinte az elejétől kezdve azt érzem, hogy még fiatal vagyok egy ilyen komoly és hosszútávú kapcsolathoz. Pontosabban nem is a korommal van a gond, mert érettnek érzem magam, de gyakran jut eszembe, hogy jó lenne másokkal is randizgatni, és hogy jó lenne újra függetlenként eljárni esténként a barátnőkkel. Nem vagyok ribanc nehogy az jöjjön le.

Egyre feszültebb vagyok e miatt. Van is egy srác a suliban, aki akaratomon kívül, de nagyon vonzódok hozzá. Nem is tudom miért, és utálom ezt az érzést. Közben meg nagyon szeretem a barátomat (nem is csalnám meg), de már nem azzal a kezdeti "hasbizsergetős érzéssel", ez átalakult valami olyanná, ami miatt soha az életben nem tudnám megbántani, és ő az első számú az életemben. Ezért is nem tudok neki erről beszélni, mert tudom mennyire megbántanám, és ez még megoldáshoz se vezetne.

Nap mint nap gondolok a másik srácra is.

Nem tudom mit kellene tennem, hogyan kéne éreznem, és már teljesen össze vagyok zavarodva.


2010. nov. 18. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is,nagyon szeretem a barátomat , de másokra is gondolok, h jolenne velük randizgatni.. és megértemh milen rossz neked.:( nem tudnék a brátommal szakitani mert szeretem, de fogalmam sincs akkor miért vonzódom másokhoz is.:(
2010. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű nehéz kérdés.MÁsokkal ne randizgass.Egyébként más is volt ilyen helyzetben ezt neked kell eldöntened hogy egy fontos kapcsolatot eldobsz-e egy bizonytalanért.
2010. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!