Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágyom uj kapcsolatra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szivárványlejány kérdése:

Miért vágyom uj kapcsolatra, ha miután találok valakit, már nem vagyok boldog? Nem 1x fordult elő. 17/L

Figyelt kérdés

minden egyes alkalommal,amikor valakivel járok,az első pár hét csodálatos,meg minden...és utána(akár minden ok nélkül is)elkezdem azt érezni,hogy boldogtalan vagyok.még akkor is,ha a srác tök aranyos és türelmes,megértő...

miért van ez?


2010. nov. 19. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

nemtom de velem is ez van:D én nem tudom magam lekötni sok ideig. nem megy, szabad vagyok, egyedül is jó ha meg nagyon zavaró már a magány hát megyek és vadászok/játszok kicsikét.

talán majd egyszer lesz valaki aki megfog és elvarázsol:)

L

2010. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert nem szereted igazán.. lehet túlzásba is viszed ezt a csávózást és időt kéne hagynod saját magadnak, hogy rájöjj, mi a fontos egy másik srácban..
2010. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat...szerintem mindkettötöknek igaza lehet.

nem mondhatnám h annyira komolyan veszem a pasizást.én a "van időő.."elven élek.lehet hogy énis csupán "játékra" vágyom,valamire,ami szinesebbé teszi a hétköznapjaim?

és mikor mulik ez el?

én nem igazán hiszek a "tökéletes" pasiban,az igaz szerelemben...bár lehet hogy azért van ez igy mert még sosem voltam igazán szerelmes...

2010. nov. 19. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!