Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalok igazi kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Elegge osszetett a problemam.

Nos talan kezdenem ott hogy mint a kerdesben is latjatok nem talalok "igazi kapcsolatra".Ez alatt azt ertem ,h 1 2 honap utan mindig ugy talalom magam ,h semmit nem erzek iranta.Ott all elottem egy ember aki ugy erzem fenyevekre van attol h en ot barmikor is szerelembol szeressem.

Az altalanos szituacio ha megismerek egy sracot mint mindenkinel ,hogy eldontom mit akarok tole.Nagyreszt akivel talalkozom avval mar elotte beszeltem es ritkan kerul a "vele nem kezdenek parkapcsolatba" csoportba. A legtobb kapcsolatom mostanaban 2 honap utan csak ugy paf beutott ez az erzes amit az elejen irtam es ugy dontottem legyen vege.Minden srac kivetel nelkul azt mondta h senkit sem szertett meg ennyire es h adjak nekik meg egy eselyt.Az elmondasok alapjan semmit sem vettek eszre az en belso vivodasaimbol.Sajnos igy nem tudtak mit tenni ellene.

Nagyon csinosnak , kedvesnek , tisztelettudonak, illedelmesnek, odaadonak, okosnak es figyelmesnek tartanak nem csak a ferfiak.Mindenki kerdezi hogy miert nem sikerult eddig meg megtalalni a hosszutavu kapcsolatot.Es a valaszom mindig az h nem tudom , es tenyleg nem... Nagyon sok ferfi udvarol nekem, szinte kivetel nelkul mindennap kapok valami visszajelzest a fent felsorolt tulajdonsagok egyikere utalva vagy eppen kozossegi oldalakon.De ezek nem erdekelnek olyan erdekelne akibe tenyleg nagyon szerelmes lehetek.Mert eddig csak tevedesek voltak 2 honapig csak azt erzetem h ebbol lehet szerelem lesz de osszetevesztettem a szenvedellyel.

Alig van olyan baratnnom akit felhivhatnek a problemaimmal.De oket sem traktalom ilyenekkel mert nem tudnanak szerintem objektiven velemenytalkotni.

Nagyon maganyosnak erzem magam.


2010. jan. 16. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jéé ezt én írtam? Nem tudom te hány éves vagy, de teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok, ugyanezeket éltem át és ugyanezt érzem én is mint te. Én mindig tiszta lelkiismerettel szálltam ki ezekből a rövidke kapcsolatokból és büszke voltam magamra amiért el tudtam mondani, hogy mit (nem) érzek velük kapcsolatban, és benned is becsülöm, hogy nem áltadtod őket. Igazából én abban reménykedem, hogy csak azért van ez, mert nem találkoztunk még a nekünk megfelelő személlyel. Sokszor sajnálom magam azért mert ilyen szerencsétlen vagyok ilyen téren, de inkább vagyok egyedül minthogy olyasvalaki mellett akit nem szeretek, ő meg azt hiszi minden oké. Gondolom ezt te sem tudnád hosszútávon csinálni, szóval nicns más lehetőség mint várni és bízni.

20/L

2010. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17/l
2010. jan. 16. 14:08
 3/11 A kérdező kommentje:
nem, nem birnam ezt hosszutavon es igy is elegge depresszios lettem ettol
2010. jan. 16. 14:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Kulonleges embernek tartod magad, tehát ilyen társat is keresel. Akikkel eddig találkoztál átlagosak voltak, lehethogy szenvedély volt, de nem voltál szerelmes. Talán még nem találkoztál olyannal aki tényleg érdemes a szerelmedre, aki kulonleges mint te magad vagy. Keress olyat aki izgalmas és van benne valami ami megfog. Ha nincs benne az a bizonyos plussz, akkor ne menj bele a kapcsolatba, mert megint elmúlik az újdonság varázsa és megint ott állsz majd azon gondolkodva, hogy miért múlnak el az érzelmeid. Nem múltak el, nem is voltak.

Szerintem csak az a te problémád, hogy nem találkoztál még a megfelelo emberrel.

2010. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
sajnalom de ez olyan hosszu h lusta vok elolvasni :S :(
2010. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a baj, hogy álomvilágban élsz még.

Mindegyik pasit elképzeled valamilyennek már előre, és mikor kiderül, hogy nem mégsem az a "szőke herceg fehér lovon" máris ki vagy ábrándulva.

Igenis esélyt kéne adnod a dolgoknak. Mindenkinek van hibája, a tökéleteset nem fogod sajnos megtalálni.

2010. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Én is megismerek egy lányt, kivel szívesen megismerkednék. Első napokban keresem az alkalmakat beszélgetésekre vagy "véletlen" összefutásokra. Persze ezek olyan reménykeltő beszélgetések és én már eltervezgetem, hogy hogyan fogok neki udvarolni, hogyan veszem le a lábáról. Aztán nem tudom miért de egyre kevesebbszer futunk össze. Az álmok összetörnek és megint egyedül maradok. Szóval tudom, hogy milyen igazán magányosnak lenni. Ha segíthetek valamiben, vagy csak beszélgetni szeretnél akkor nyugodtan írj. 19F
2010. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Még nem találtad meg az igazit. Ennyi. Mondjuk a választék is nagyon szegényes sajna :(
2010. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

a választék is nagyon szegényes? ez ám a hozzáállás... a világ azért elég nagy :D


egy gentleman :)

2010. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hm. Ismerős a problémád. Erre a kérdésre azonban én sem találtam még választ. 16 éves korom óta én is keresek magamnak valakit, de én sajnos már az első randinál elakadtam. Szóval az én problémám komolyabb volt.

Azután összeismerkedtem egy fiúval úgy három hónapja, akivel összekerültem egy rövid időre. De nem voltam szerelmes.

Miután véget ért a kapcsolatunk, utána összejöttem egy másik sráccal, akit már korábban ismertem. Hiába láttam összesen egyszer az elmúlt több mint másfél hónapban, mégis beleszerettem. Azonban nem az a fiú, akit mindig elképzeltem magamnak... Sőt, teljesen más... Valójában soha nem a szerelmet kerestem, hanem egy olyan fiút, aki megfelel nekem, és ehelyett szerelmet kaptam. És nem azt a tipikus boldog szerelmet...

2010. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!