Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem szerelme bevallotta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelme bevallotta, hogy meleg? L/22

Figyelt kérdés
több mint 1 éve vagyunk együtt... nem is tudom hogy írjam le... az elején minden olyan jó volt, együtt voltunk, szerettük egymást, megbíztunk egymásban, mindigis éreztem azonban hogy a sex valamiért neki nem ment olyan jól, folyton kérdeztem is, hogy mi a baj, miért nem tud ellazulni és, ha bármi van amit tehetek érte az ágyban, hogy ő is ugyanúgy élvezze megtenném...ezután észrevehetően színlelte, nemis tudom mit gondoltam, hogy nem beszéltem vele erről olyan sokszor... teltek a hónapok és ma történt valami ami egyszerűen olyan mint mintha tőrt döftek volna belém. zavart volt, kérdeztem hogy mi a baj, erre folyton csak azt kérdezgette, hogy biztosan megbízhat-e bennem, hogy elmondhat-e egy nagy titkot és, hogy ezt senkinek ne adjam ki... (ide is azért írok mert anonim az egész, jól is jön most) addig-addig fűztem mígnem kimondta, :-én a fiúkat szeretem . lefagytam, megkérdeztem hogy ez nem csak egy rossz vicc, de mondta hogy ez így igaz... le kellett ülnöm az ágyamra, hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, sírjak vagy nevessek, csak ültem és néztem ki a fejemből, közben meg leperegtek azok a képek amikor együtt sétálgattunk kézenfogva,a boldog pillanatok, és most... ő életem szerelme, nem tudom mit csináljak most?, kérdeztem hogy most a szüleinek így mit mond, mert annyira boldogok voltak hogy van egy stabil kapcsolata, aztmondta el mondja az igazat, bármi is lesz. mondtam hogy hozzám bármikor jöhet én itt vagyok... de azthiszem összetörtem. nem tudok sírni, pedig akarok, de nem megy... egyszerűen nem tudom felfogni ezt az egészet.... mihez kedjek most?
2010. nov. 19. 21:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%

Várj..Jártok,és bevallotta hogy MELEG?????????

ÚÚÚÚRISTEEEEEEEEEEEEEEEN!! :O:O:O

Na b*zdmeg ezt a k*baszást!

Ez felk*rta az agyam...O.o

Hagyd ott a francba,nehogy még számítson rád!! Ez nagyon nem volt fair veled szemben....Kérj időt!

2010. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha az, akkor ez nagyon durva. Az jutott még eszembe, hogy nem lehet, hogy csak szakítani akart? Elég morbid lenne, de lehet...
2010. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
talán probáld megemészteni a történtket hogy ennek valamiért igy kellett alakulnia. sajnálom :(
2010. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem erőltethetitek a kapcsolatotokat. Talán magába akarta folytani a dolgot, de miután nem sikerült neki, így most változtat, ez neked nagy tragédia, de legalább nem még több idő után derült ki. Téged biztosan nagyon szeret (ha nem is úgy), hiszen téged választott ki, akivel megpróbált átlagos életet élni. Te nem tehetsz róla, erről senki sem tehet, persze ő hazudott, de talán magának sem vallotta be teljesen, hogy a férfiakhoz vonzódik.

Valahogy túl kell, hogy tedd magad rajta, és lépj tovább.

2010. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%

"Hagyd ott a francba,nehogy még számítson rád!! Ez nagyon nem volt fair veled szemben..."


Anyátok pics@ját nem fair! Ha az ember meleg, akkor ugye fejbe kell lőni mert undorító, ha megpróbál normálisan élni akkor meg az nem fair? Hát akkor hogy a jó?


Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok mint a srác csak én nem merem kimondani :/ Figy ez neki valszeg sokkal nehezebb mint neked. Mert te kihevered, és lesz majd egy másik, neki viszont minden megváltozik. Szal szüksége van rád, jobban, mint eddig bármikor.

23/F

2010. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel nem tudsz mit kezdeni. Ne okold magad és őt sem! Sokan nem merik felvállalni a szexualitásukat,ezért inkább belemennek egy olyan kapcsolatba amiben nem boldogok,csakhogy a társadalom elvárásainak megfeleljenek. Ez persze nem jó dolog,és nem is tisztességes veled szemben! A fiú hibázott,de ha fontos neked ,akkor megpróbálsz segíteni neki. ÉS semmiképp sem szabad elmondanod senkinek,tisztelned kell a kérését ,ha ő akarja akkor felvállalja.

Elég nehéz lehet neki és neked is. Neki azért, mert vívódik önmagával,és nem tudja elfogadni ,azt aki valójában. Segítségre van szüksége.

Neked pedig azért ,mert jogosan érzed magad becsapva és elég nagy sokk lehetett neked. Idő kell ahhoz hogy kiheverd.

Remélem újra boldog leszel.:)

2010. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%

"hozzám bármikor jöhet én itt vagyok"

Ez a legrosszabb, amit tehetsz! Jobb lenne, ha egyelőre minden személyes kapcsolatot megszakítasz vele. Nem azért, mert egy évek keresztül a becsapott, visszaélt a bizalmaddal és semmibe vette az érzéseidet és csak a saját önző szempontjaira gondolt (nem mintha ez nem lenne elég ok rá), hanem azért, mert ennyire beleszerettél és ha találkozgattok, nem leszel túl rajta egyhamar.

2010. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:51


Nem azért undorító, mert meleg és nem is azért, mert normális életet szeretne élni. Ez teljesen érthető.


Azért undorító, mert becsapott valakit egy éven keresztül. Félt attól, hogy mi lesz, ha kitudódik, hogy meleg, ezért egy hetero kapcsolatba menekült. Viszont ennek a kapcsolatnak volt egy másik szereplője, akit felhasznált, kihasznált. Mert itt nem arról volt szó, hogy megpróbálta egy lánnyal, hanem arra, hogy ennél tovább ment. Miközben továbbra is tudta, hogy ő a fiúkat szereti, végignézte, ahogy a lány beleszeret. Ez az, ami nem fair. Ha problémám van, kérhetek segítséget, de a tudta és az akarata nélkül nem cseszhetem szét senki életét.

2010. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
62%

"Félt attól, hogy mi lesz, ha kitudódik, hogy meleg, ezért egy hetero kapcsolatba menekült."


Azért, mert az ember úton-útfélen azt hallja, hogy ez a helyes! A melegeknek mit tanácsolnak? Próbálja ki lánnyal is, hátha rájön, hogy azokat szereti, ha nem, akkor meg egy utolsó gusztustalan féreg, akit fejbe kell lőni. Ezt tanácsolják rengetegen, és igen, ez ezt fogja eredményezni... de itt nem a srác hibázott! Nem is lány! Ez egy sz@rul kijött helyzet, de nem hibáztatható a fiú!

2010. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem elsősorban nem is veled tolt ki hanem velünk normálisakkal,mert lestoppolt téged a nagy semmire...

Úgyhogy inkább szegény mi!

2010. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!