Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy cselekednétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy cselekednétek?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal kerültünk közelebb, aki mellettem mással is ismerkedett, én sokat totojáztam, és tegnap beszélgettünk, és kimondta, hogy összejött a másik sráccal. Ti képesek lennétek az új barátotokat otthagyni ilyen hamar, ha a másik fiút is kedvelnétek, esetleg szeretnétek? A lány magányos volt. Szerintetek próbálkozzak, vagy hagyjam őket?
2010. nov. 20. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
hát mostmár cseszheted, erről lemaradtál, majd lesz más, hagyd őket mostmár
2010. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csakhogy szerelmes vagyok bele.
2010. nov. 20. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
akkor is hagyd. most ez a legjobb megoldas. 18 f
2010. nov. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hagyni kellene de ha szerelmes vagy akkor addig lépj amig jobban bele nem szeret a másikba jobban...
2010. nov. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Én annó ott hagytam egy fiút 1-2 hét alat,amikor a volt barátom úgy döntött h. próbáljuk meg újra.Ha nagyon jól érzi magát azzal a fiúval és beleszeret,akkro hagyd, de ha rossz a kapcsolata koor simán választhat még téged.
2010. nov. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért te mit csinálnál? Otthagynád azt, aki határozottan eléd áll és cselekszik egy olyanért, aki azt se tudja mit csinál?

Valljuk be őszintén a lánynak igaza van.

Majd legközelebb már tudod, hogy mit kell tenned, és biztos találsz egy csajt, akinek majd te jössz be és nem lesz másik jelentkező közben.

2010. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kellemetlen helyzet,de nézd a jó oldalát legalább megmondta mi a helyzet :)

Lehetett volna szemét és hagyhatott volna talomban tartaléknak.... :S

Ha látod,hogy rosszul jönnek ki esetleg probálkozz,de ,ha elküld keress mást. Ne,hogy ezért utáljon meg.

Ha jól jönnek ki,akkor is más szekér után kéne futnod,hogy úgy fogalmazam...

2010. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha szerelmesek, akkor inkább hagyd öket! Tudom, hogy nehéz. De, ha te ugy érzed, hogy csak kényszerböl ját vele, akkor miért ne...
2010. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!