Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Melyik férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Melyik férfit választanátok a 2 közül?

Figyelt kérdés

Az egyik nagyon okos és sikeres (sikeres alatt azt értem,hogy jó állása van és könnyen kijön az emberekkel, sokan szeretik, bárkit az ujjai köré tud csavarni ,de ezt nem használja ki), és külsőre pedig nem a tipikus szépség ideál,de nagyon férfias és ez vonzó.

A hátránya az,hogy SOSEM érzelgős.


A másik pedig nagyon szép, (de nem kisszépfiú,hanem a szó legjobb értelmében. kurv@jól néz ki), nagyon kedves és nagyon szeretetteljes.

Hátránya az,hogy SOSEM domináns.


A kettő közül melyiket választanátok?

Mindkét pasit ismerem a kettő közül és simán lenne náluk esélyem, szerintem mindkettő mellett boldog lennék, mégse tudom melyiket válasszam. A sok jó tulajdonság mellett mindkettőben abból van kicsit sok ami a másikból hiányzik.

24/N


2011. nov. 1. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Az elsőt. Hosszú távon közel kerülsz hozzá, és majd fog ő érzelegni.

A második sosem domináns, tehát hosszú távon a gyereked lenne, nem a pasid.

2011. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hátööö igen... össze kéne gyurni a kettöt. én nem birom se az érzelemmentes pasikat(apám ilyen és elég belöle...)de viszont azt sem birom ha nincs benne férfias energia....
2011. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Második. Szeretetgombóc vagyok, és nem tudnék olyannal együtt lenni, aki nem mutatja ki az érzelmeit. A domináns kérdést meg lehet úgy oldani, hogy rászoktatni a döntésre, vagy hogy a nő dönt, ez nem akadály.
2011. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Normálisvagy? ***** válasza:

Hosszú távon egyértelműen én az elsőt választanám. A "jópasiság" mulandó ám!

Nem tudom, hogy milyen kapcsolat kezd kibontakozni köztetek, ha mindkettő egyaránt érdeklődik irántad, akkor én megversenyeztetném őket pár randi erejéig..., amelyikkel jobban érzem magam az nyer!

2011. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyiket sem.
2011. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Elso teljes mertekben kizarva, masodkrol esetleg lehet beszelni:)
2011. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
elsőt.
2011. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem első egy érzelem nélküli üzlet embernek tűnik. Mintha egy összefoglaló lenne milyen tulajdonságok kellenek az üzlethez. Jól kijönni ügyfelekkel, ergo jó kommunikáció, meg alkalmazkodó készség, meg a többi. Ez viszont csak felületes, nem igazi érzések csak színjáték. Szerintem ha összejönnétek lehet te se különösebben érdekelnéd. Menne dolgozni este reggel találkoztok meg ilyesmi. Szóval nem hogy nem szeret, csak "óó kiment a fejemből, hogy ma is tárgyalásom van majd jövök".


A másik meg végül is róla nem sokat tudni, lehetőség megvan. Fogalmam sincs, amelyik neked jobban be jön. Attól függ mi fontos neked.

2011. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne párom és választanom kellene, akkor inkább az elsőt, mivel van már egy fiam.:) 29N
2011. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor idézem a kedves Nagymamámat aki nekem soha nem adott még rossz tanácsot:


Válasz egy harmadikat! Ugyanis ha 2 férfi között tétovázol az azt jelenti, hogy mindegyik van valami vonzó, de egyik sem vonz úgy istenigazából vagy legalábbis ammennyire egy boldog párkapcsolat azt megkívánná.


Akivel igazán boldog lehet az ember lánya ,az úgy fog jönni mint egy pofon... egyszerűen egyértelmű lesz a számodra, hogy nem tudsz nélküle élni sem.


Nos, Kedves Kérdező, én is hasonló dillemában voltam. Kikértem Nagyim véleményét (mert ő az élet mindentudója) bíztam benne ,hiszen valahányszor gondom volt ő mindig tudta a helyes irányt. Ezt elmondta nekem. Sok napot átküzdöttem magammal, hiszen kellett valamelyik fiú is, de Mamám idáig mindig tuti tippet adott... :S

Végül mégis lemondtam a fiúkról. De nem bántam meg, mert utána én is találkoztam azzal az emberrel, aki nélkül az életem elképzelhetetlen ma már. Pont olyan mint amilyet kislánykoromban megálmodtam magam mellé :)


Tessék megfontolni az idősebb szavait, mert nem mondott hülyeséget (soha)


22/L

2011. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!