Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám újra felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újra felkelteni az érdeklődését, és elkezdeni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egy osztályba járunk...egy ideje már sokat beszélget velem, suli után sokszor mondja, hogy menjünk együtt a buszpályaudvarig, msn en is gyakran írt. Mostanában viszont kicsit "lecsillapodott"...Ez részben a barátnői miatt van akik szintén osztálytársak, mindig fontosabbak neki. Tudom, hogy nem olyan lány, aki hűséges lenne hozzám, mégis vonzódom hozzá, amolyan laza kapcsolatot szeretnék vele...talán segítene túllennem a volt kapcsolatomon, amin nem sikerül továbblépnem. Hogyan keltem fel újra az érdeklődését, hogy többet legyen velem, és hogyan célozgassak neki rá hogy nem lenne közönbös nekem ez a dolog? persze csak finoman, nem lerohanva, hogy én is megtudjam, ő mit gondol rólam. Szóval várom az ötleteket.


18/F


2010. nov. 21. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát menj vele basszus a pályaudvarig. Az már fél siker ha ő hívott!!! Beszélgess vele, üljetek le, várd meg a busz-át, és közben célozgass. A barátnők meg nem érdekesek, ha van benned önbizalom, akkor simán még előttük is rátérhetsz ilyen témákra. Hidd el el fognak oldalogni, és szarul fogják érezni magukat, mert nem őket választottad. Szóval ne te érezd magad hátrányba! Önbizalom és gyerünk!
2010. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%
Nem tom.
2010. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!