Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben? Mi a véleményetek? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal lassan 1 éve leszünk együtt, decemberbe. Egy suliba járunk, de ő idén elballag, fősikolára megy. Jövőre pedig én érettségizek, és félek, hogy majd nem tudunk annyit találkozni, mert nekem is meg neki is sokat kell majd tanulnia. Most nagyon jól meg vagyunk, szóval szeretjük egymást, de félek, hogy majd mi lesz később.
2010. nov. 21. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mi lesz? Nyilván, ha szeretitek egymást, akkor annyi időt lesztek együtt, amennyit a tanulás és a többi megenged, nem?
2010. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor nem lesz probléma. Egy barátnőm úgy csinált végig egy évet a barátjával (4 hónapja voltak együtt, mikor a suli kezdődött), hogy 200 km-re tanult gimiben, míg a barátja egyetemre járt. Csak hétvégénként találkoztak, de akkor se mindig. Aztán együtt éltek egy évig, mikor a lány is felkerült egyetemre. Most él évre külföldön tanul a srác, 3 hónap alatt egyszer találkoztak, de még mindig kitart a szerelmük. Szóval ki lehet bírni. A másik meg pl. h mi is mindketten egyetemre járunk a barátommal, egy héten kb 5 órát látjuk összesen egymást, mert nekem rengeteg a tanulnivalóm. Ez már másfél éve így megy, de a nyáron kihasználtuk az időt, és most is a nyarat várjuk nagyon, meg a következő évet, mikor összeköltözhetünk (3,5 év járás után). Ha igazán szeretitek egymást, akkor kibírja a szerelmetek :) 20/L
2010. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!