Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, hogy az ember ne haljon bele a fájdalomba?

Figyelt kérdés
Tudni, hogy akit szeretsz, már mással van, és soha többé nem lesztek együtt. Hogy lehet ezt elviselni? Valami jó tanácsra lenne szükségem:(
2010. nov. 21. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Pár nap múlva már csak nevetni fogsz rajta. Addig meg igyál.
2010. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben én is szenvedtem egy darabig, és ezekre a kérdésekre nincs konkrét megoldás nincs olyan megoldás senki nem tud semmi olyat mondani ami elfeledtetné veled teljesen...


Idő kell hozzá, sok idő és lényeg hogy emberek között légy ne egyedül otthon mert akkor káosz van és befordulás, menj vásárolgatni vagy akárhová, ne ülj otthon egész nap mert abba kattansz bele...nekem elég sok cigi elment akkor....de más nem. Keress olyan dolgokat amiket szívesen csinálnál habár ilyenkor az is nehezen feledtet.


Szóval nehéz...

2010. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az sem segített, buliztam, barátaimmal voltam, de akkor sem tudtam igazán kiverni a fejemből, folyton rá gondoltam. Ha egyedül vagyok csak pár percre máris sírok:(
2010. nov. 21. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondom én is jártam így egyszer, hogy a csajnak döntenie kellett és a pasiját választotta végül akivel ugy volt , hogy szétmennek. De nem.....és sokáig kínlódtam..de beletörődtem, és úgy döntöttem hogy akkor barátok leszünk és azok is vagyunk így legalább láthatom igaz nehéz volt elfogadni h semmi több nem lesz de nem bírtam elfelejteni őt és nem is akartam!
2010. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy fiú vagy vagy lány?
2010. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fiu vagyok és ha vmi szerelmi bánatom van mindig bekockulok 3-4 napra aztán meg nem lesz olyan nagyon fájó és akkor már nem fog érdekelni annyira
2010. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok. Pár nap erre biztosan nem lesz elég:( Köszi a válaszokat.
2010. nov. 21. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
és tudni, hogy nem azért nincs veled, mert mással van, hanem egyedül, csak nem akar veled lenni? ezt hogy lehet elviselni? :(
2010. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már akkor sem lenne velem, ha nem lenne más, mert nem szeret már, úgyhogy tudom milyen érzés az is:(
2010. nov. 21. 21:17
 10/11 Reniesw ***** válasza:
Ő az elsö szerelmed???ha igen tudnod kell,hogy az elsö szerelmed halálodig elkisér!!!!én velem 2 éve szakitott az első iga szerelmem,és még mindig nem tudom elfeljteni!!!annyit tehetsz,h nem gondolsz rá,és probálsz,úgy hozzá álni,h ő veszitett nagyon,h elveszitett téged!!!!Csaj vagyok
2010. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!