Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni ilyen hideg időben?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy nem tudjuk,hova menjünk a barátommal. Kint már egyre hidegebb van,minden hétvégén beülni valahova órákig,azt nem lehet,uncsi is,meg drága. Itt sajnos nem tudunk szexelni,mert itthon vannak a szüleim. Ti mit szoktatok csinálni? (DVD-Tv-n kívül?)
2011. okt. 23. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bakker... most hogy belegondolok, télen még nem volt nőm... nagyon durva :D 20 éves vagyok :D
2011. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gyakori kérdések-en trollkodok.
2011. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az én barátommal is ezen agyalunk, hogy mit lehetne csinálni...de talán napközben, amikor nincs olyan hideg, akkor elmehetnétek sétálni. de tényleg nem tudom. mi is ezen gondolkozunk már egy jó ideje...
2011. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? Alap, hogy motorozni. Szombaton gurultunk 140km-et a barátnőmmel, isteni volt:) 18F
2011. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs motorunk.:D:D
2011. okt. 23. 21:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Bízzatok abban, hogy enyhe tél lesz...
2011. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Erre van egy egyszerű megoldás: dolgozni kell, és venni egyet:D
2011. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
OMG az internetgeneráció gyermekei és a problémáik :D mit csináltatok, ameddig nem volt DVD és korlátlan internet? próbáltatok már társasjátékozni, együtt sütni/főzni, közös barátokkal találkozni, kirándulni (ha rendesen felöltöztök nem lesz olyan hideg), uszodába menni, teázni, vagy akár csak felszállni az első buszra/vonatra nem törődve azzal, hogy hova megy (néha kellenek a kalandok is)?
2011. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi retardáltat egy helyen.

1 azért mert nem élnek hippi módot és teáznak már rögtön hülye mai kölközni kell-.-

motorozás aztán jó program hozá se tudsz szólni a nődhöz

2 hét kb és nyílnak a jégkori pályák javaslom azt de ott van a megyeri hidnál a fedett aqua park házibulikba barátokkal össze ülni elmenni táncolni szórakozni van mit csinálni másnem élelmet gyüjteni xD

2011. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ha unatkozunk a párommal általában főzünk vagy az állatokkal játszunk (mikor melyikkel macska/papagáj/kutyus) de van mikor leülünk csöndben beszélgetni. ez olyan relax féleség :D megnyugtató :) az ölébe ülsz, jól betakaróztok esetleg egy kis forró tea és beszélgettek :) én nagyon szeretem ajánlom neked is bár nem tudom hogy ti mennyire vagytok nyüzsisek :D mi nem szoktunk bulikba járni lehet neked uncsi lenne >.< nemtudom :D
2011. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!