Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek pattanásos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek pattanásos, miteszeres a fiutok?

Figyelt kérdés
Hatalmas fekete miteszerekkel van tele.El tudnátok viselni?Hátán,fején,mellén,mindenhol.Ó hát kozmetikushoz nem megy meghát arra se idő,se pénze,de el se menne alapból.Kinyomnátok neki vagy eldobnátok?Vagy nem zavarna?De ilyen gombostűfejnyiekre,pár mm-zsircsomokra gondolok.
2010. nov. 22. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ
2010. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Na most egy hétig nem fogok enni és dugni bzmg.
2010. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
amit lehet, azt azért illik kezelni, mégha férfi, akkor is. De ne várd el tőle, hogy baba bőre legyen. A középút a jó, szal ha lehet javítani rajta, tegye meg. Nemcsak saját magáért, hanem a párjáért, érted!
2010. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kinyomnám neki ha már nem akar kozmetikushoz menni.Amugyis ezek tele vannak baktériumokkal,nagyon nem higénikus.
2010. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jajj dehogy az én páromnak vannak!Barátnőm párjának.Én undorodok tőle!Amugy se szimpi nekem az egész faszi,de most nem ez a lényeg.Hatalmasak!Van 2-3mm-es is!És tök sötét fekete!!!!!Már méterekről látszik.És vannak olyan részek ahonnét még ki se jön hiába nyomta régen.Na meg aztán ő nem foglalkozik nagyon ezzel.A férfinak ez nem kellemetlen?Vagy lehet nem látja a hátát,nyakát,fejét hátul :)Ti eltürnétek????
2010. nov. 22. 17:35
 6/19 anonim ***** válasza:
Én tuti nem is ismerkednék ilyen faszival. Blöáá
2010. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Hát nem is tudom ahogy leírtad elégé úgy tűnik h már eléggáz szóval úgy tűnik ezen már csak kozmetikus segíthet. Nem ajánlnám azt h te nyomkod ki vagy ő maga mert elfertőződhet be gyulladhat és akkor csúnya hegek maradnak után ami nem néz ki jól főleg nem az arcon.Igazából ne tudom én sem tudnám elnézegetni a pasimon nekem ciki lenne nem beszélve h undorító.DE ha nincs más megoldás venni kell pár kozmetikumot ami arcradírt után kell nézni az interneten h lenne a leghigiénikusabb az h te nyomkodd ki neki mitom én gőzölés és hasonló részei ennek a dolognak.
2010. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Eldobnátok?" Gratulálok, te is ilyen tipikus mai nő lehetsz, aki tárgyként kezeli a másik embert, kívánom, hogy szerezz ilyesféle hegeket, és akkor majd téged dobjanak el érte. Azt már meg sem említem, hogy hogyan dobhatná ezért, amikor valószínűleg már az összejövésükkor ott voltak... Gondolkozni is lehetne néha, de látom téged se nem az eszedért, se a személyiségedért szeretnek. És a többi kedvesaranyos válaszolót sem... idióta felszínes pecsák bandája... És akkor a normális lányok szívják meg miattatok, mert csak erősítitek a sztereotípiát, hogy az összes nőt a külső érdekli (na meg a pénz, de ez itt még nem került elő.) Úgyhogy csak gratulálni tudok nektek, és tanácsolni egy alapos tarkónlövést.


Nyilván az az igazi probléma, ha az ember meg sem próbál tenni ellene, tehát igénytelen, csakhogy a 17:28asok kivételével baromira nem ezzel foglalkoztok. Én egy ilyen csúnyagonosz pattanásos fiú vagyok, és VAN barátnőm! Kábé 10féle cuccot próbáltam ki a bőrgyógyásztól kezdve a homeopátián át az ezüstkolloidig, és SEMMI nem használt! A barátnőm pedig azt mondta, hogy őt nem zavarja, a személyiségem a fontos. De látom ti így már a közelembe se mernétek jönni, jó is, legalább távol maradok a sötét ostoba nyomorult libáktól, és tölthetem az időm értékes emberekkel.

2010. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nem nyomom ki!Buliba egyszer egyik csaj elkezdte nyomkodni.Akkor kozmetikusnak tanult épp.Amikor megnyomta hatalmas (talán 1cm-es vastag fekete kigyoszerű)jött ki.A csajnak felfordult a gyomra.szerintem nem kozmetikus azóta :)De próbálkozott,nem nagyon jöttek ki vagy bentszakadtak és utánuk egy nagy lyuk maradt!
2010. nov. 22. 18:00
 10/19 A kérdező kommentje:
Azalatt mit értetek,hogy tele vannak baktériummal?
2010. nov. 22. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!