Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vagy felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vagy feleslegesen aggódom? Nem túl régóta ismerek egy srácot, nagyon szimpatikus, jól is néz ki, valószínűnek tartom hogy össze fogunk jönni. Viszont ő már tapasztalt, én pedig még szűz vagyok.

Figyelt kérdés

Mindig felhozza a szexet, ezzel kicsit elijeszt. Attól is félek hogy ha arra kerülne a sor akkor majd az előző barátnőihez fog hasonlítani. Még ha nem is mondja ki...

félek ettől


2009. jún. 23. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
ha össze jöttök és le akar feküdni veled mond meg neki hogy te még várni szeretnél legalább 4-5 hónapot hogy jobban megismerjétek egymást és ha csak le akar feküdni veld akkor az úgy is ki fog derülni a válaszából
2009. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

biztosan megteszi, de valószinűleg csak magában. mint ahogy te is meg tudod mondani, melyik pasid smárolt a legjobban, melyik a legrosszabbul... ezek ellen nem lehet tenni semmit. a gond ott van, ha már ki is mondja egyikőtök.


ha csak attól félsz, hogy béna leszel az ágyban, szerintem az nem gond, senki sem várja el egy szűz lánytól, hogy mindjárt az első éjszakán tigris módjára vesse rá magát a pasira. ha viszont magától a szüzesség elvesztésétől félsz, meg a fájdalomtól, esetleg nem bizol eléggé a pasiban, akkor a szexszel várjatok még.

2009. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ehh... A szextől hogy lehet félni? Én majd megvesztem, hogy végre csinálhassam... :P Ja meg azóta is így vagyok a dologgal. :)


Tudod, voltam már egy pár lánnyal, sokkal beszéltem is erről elég nyíltan és úgy gondolom, hogy erre születni kell. Aki ügyes az ágyban, az (saját bevallása szerint) már 3.-4. alkalommal is ügyes volt (vagy legalábbis nem ügyetlen), aki meg nem... nos azzal gyakorolhattam amennyit akartam (pedig nem a 3.-4. alkalommal "vettem át"...) :) Ja és ha félsz tőle, az elég rossz jel, saját megfigyelés, hogy azok az ügyesek, akik folyton vágynak rá. Szal kezd el magad gyúrni az ügyben... :P

2009. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!