Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esti romantikus borozgatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esti romantikus borozgatással szeretnem meglepni a páromat ma este. Milyen száraz vagy fél száraz bort (ezeket szereti) ajanlanatok? Mit lehetne hozzá nasikent fogyasztani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs itten gasztromónia témakör? :D Mellesleg, miért nem lehet a kérdéseket egyszerre több támakörbe is bekategorizálni? :)
2010. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég kevés infó :D Fehér vagy vörös bort szereti? Merrefelé laktok?
2010. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Háttizé.

A borkóstoláshoz sajtot szoktak "szabályszerűen" enni. Vagy gyertyafényt, vagy olvass a gugliban utána. Én a sajtot ajánlom amúgy.

2010. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a feher bort szereti... a google-t mar probaltam... Gondoltam itt több a tapasztalat...
2010. nov. 23. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nasinak tubusos krémet vennék, és végignyomnám a párom testén, majd végignyaldosnám. Na, most azt hiszem, adott lesz az esti program, köszi, jó ötletet adtál azzal, hogy igazából én adtam ötletet, érted:)


23/n

2010. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
23/n te nagyon huntzutka vagy. Sajtkrém? Nem izs rossz...
2010. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább valami sűrített tejre vagy csokikrémre gondoltam, az száraz fehérbor után jól esik.


23/n

2010. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

El tudnék képzelni pl. egy balatoni, b.lellei Chardonnay-t , vagy Sauvignon blanc-t, valamelyik jobb Etyek- Budai pincészetből.

Hozzá egy kis fetával töltött zöld oliva, lazac kaviár frissen sült baguettel...:)

Még jó, hogy a vörösbort szeretem! :)

2010. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A Papám bora... az nagyon finom:D
2010. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!