Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit kell tenni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kell tenni? A szívnek parancsolni vagy az észnek?

Figyelt kérdés
Történetem:Van egy férfi az életemben akit szeretek de nem tudja,jóban vagyunk,találkozunk és akkor izzik a levegő.De ő nem szerelemes belém,csalódott lehet h még mindig mást szeret(szte már nem).Mit tegyek?Harcoljak?Vagy hadjam?Teljesen lelkileg kezdek bele fáradni a reménytelenségbe.Talán most a hétvégén elmondom neki h hadjuk egymást mert szenvedek,de félek h rosszul reagálná le és mégjobban megbántana.0-val egyenlőnek érzem magam!
2010. nov. 23. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, maradj mellette, mélyítsd el a kapcsolatot.
2010. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen férfi vagyok.

LEgyél óvatos vele, mert lehet, hogy ha összejöttök akkor az előző nőjét fogja keresni benned, vagy pedig ragtapasznak fog használni, ami szintén elég előnytelen.


Nem mondom, hogy nem lehetséges az összejövés, de nem lesz egyszerű

2010. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha ilyen férfi vagy akkor segits h mit kezdjek vele?Hogyan bánjak vele,keressem,vagy hagyjam h ő keressen?Hogy mélyitsem el a kapcsolatot?Ő mondta h nem kell neki olyan nő akit csak húz maga után.(lehet rám értette)
2010. nov. 23. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki, elég egyoldalú ez a dolog, te magadat pörgeted, míg bele nem fáradsz, a férfi meg köszöni, elvan a saját dolgával. Elég furcsa, hogy valamiféle szakításon gondolkodsz, miközben a jelek szerint nincs is köztetek semmi, legfeljebb te szeretnéd. Így sajnos tényleg várható, hogy a férfi rosszul fogja lereagálni!


Ha elfogadod a tanácsomat, egyszerűen hagyd őt, és keress mást. Vagy foglalkozz magaddal, csinálj valamit, amit szeretsz, kényeztetsd magad egy kicsit. Ha bejössz ennek a férfinak, idővel ő is kereshet majd, mikor a saját csalódásain túljutott, ebben viszont te segíteni nem tudsz neki, csak magadat teszed tönkre. Ne arra tedd fel az életed, hogy szenvedsz és vársz valakire, aki talán soha nem akar tőled semmit! Csinálj mást, a jövő meg még akármit is hozhat.

N31

2010. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Álltalában ő keresi a társaságom,de igazad van lehet én jobban bele ringattam magam ebbe az egészbe,de olyan jeleket adott amit ugy értelmeztem h érdemes vele foglalkoznom.Azt nem irtam h szakitás,azt irtam h megmondom neki ne keressük egymást.ÉS elmondom mit érzek.CSak attól félek h bántót mond nekem lelkileg.
2010. nov. 23. 13:22
 6/8 Moszuke ***** válasza:

hát az lenne a legjobb ha elmondanád, hogy mit érzel.

ha annyira izzik a levegő akkor ő is így érez..

mi lehet a legrosszabb ami történik? nemet mond.. te pedig tovább lépsz végre.

2010. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia. én is tök hasonló helyzetben vagyok úgyhogy 100 %-ban megértelek!!! a pasi megmondta h nem akar szerelmes lenni, és ezért ritkán talizunk (és engem is ő keres!) de valahogy elakadt a dolog, nem hagyja, hogy kialakuljon komoly érzelem. Amolyan szex-barátok vagyunk....

mivel én is hosszú kapcsolat után vagyok, egyelőre "elég",de érzem h kezdem szeretni...:( privátba megírhatád a részleteket, vagy hogy mi lett! sok szerencsét!

2010. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mesélsz nekem hogy miket szoktatok csinálni,vagy mennyit vagytok együtt,és hogy viselkedik veled?Ti beszéltek érzelmekről?VAgy megbeszélitek hányadán álltok?Úgy döntöttem elmondom nemi és többet nem találkozok vele.Lezárom!
2010. nov. 24. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!