Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van? Már nem akarja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Már nem akarja?

Figyelt kérdés

1 hete együtt vagyok egy nagyszerű fiúval. Minden nap találkoztunk jól éreztük magunkat. Tegnap mindketten hazamentünk,mert egyetemisták vagyunk Pesten és vidékiek vagyunk. De ma egész nap fel sem hív,pedig én tegnap már küldtem neki smst. Mitől lehet ez?

Segítsetek,mert megőrülök :(


2011. okt. 22. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy hét után ne parázz! A családjával van és ennyi!

Vagy lehet hogy az otthoni barátnőjével?:p)

2011. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát kitudja... Olyan jóképű hogy csak na. Mikor velem ment az utcán láttam hogy mennyien megnézik.

De azért azt nem feltételezem róla,hogy van barátnője. Azért remélem felhív valamikor :(

2011. okt. 22. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Rádunt.
2011. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Miért küldtél neki SMS-t?

Ha akar valamit majd jelentkezik!

Ha nem ennyit ér...


26L

2011. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
felidegesítette h 1 hát után 1 nap pihenőt nem kap...ne hívogasd, ne írogass neki, majd hív ha akar, nem kell ráakaszkodni mert akkor biztos tipli lesz
2011. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ballépés volt az az sms. Lányok, ez nem változik a technikai fejlődéssel. A srácok maguk szeretik meghódítani a lányokat, a könnyű prédán átlépnek.
2011. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szexet már megkapta, mit udvaroljon tovább? Vége.
2011. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugyan, nyugi, egy teljes hétig voltatok egyutt! majd holnap hiv.. ne izgulj..
2011. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

egyetemista létedre ilyeneket kérdezel?


lehet hogy lemerült a telefonja, vagy csak egész nap kapál, ki tudja. ha fontos vagy neki, úgy is felhív,,,

2011. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bepiált mint a szemét és valahol fetreng. Ezért nem hív.
2011. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!