Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a megcsalás megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Mi az ami már nem? És mi az ami igen?
2010. nov. 23. 16:03
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Ha valaki meg csalja a barátját/barátnőjét akkor nem is szerette igazán,szal egyáltalán nem megbocsájtható! Szerintem már az megcsalás ha szájra puszi van valakivel..de ha megölelsz valakit akkor az még nem.
2010. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha pontos j nélkül írod akkor igen...
2010. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Nekem csak az számít megcsalásnak, ha a szívét is beveti az akcióra, nem csak a farkát. Szóval ha lefeküdne a párom egyszer mással, vagy csókolóznának, vagy bármi, azért még nem dobnám. Hiszen attól még engem szeret. Ha viszont ez megismétlődne, akkor valószínű már nem szeret. Akkor már elkapnám a t*keit, és kérdőre vonnám.
2010. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Fogadj el tőlem egy jótanácsot. Ebbe a kategóriába főleg tinik írnak, és a fiatalok félelmetesen prűdek, hajlamosak feketén- fehéren látni mindent. PEdig a világ nem így működik, egy egyszeri megkívánáson alapuló szex miatt nem szabad felrúgni egy több éves jól működő házasságot. Egy nő vagy férfi sem lehet annyira naiv, hogy azt higgye, hogy a párja a rajta kívül élő 6 milliárd emberen kívül soha senkit nem kíván meg. Ha simán megkíván valakit lefekszenek, nem örülök neki, de bárkivel előfordul, velem is. Ha beleszeret, az más kérdés, akkor érzelmileg megcsal, el kell engedni.

Én elhiszem hogy tizenéves úgy van az ember, hogy nem nem én aztán soha, engem soha nem csalnak meg, sírig tartó szerelem míg világ a világ, de hidd el, ahogy tapasztaltabb leszel, megváltozik a nézőpontod.

2010. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bocsátható meg, bár nem vagyok tini. Én sem csalok meg senkit. Aki erre azzal jön, hogy "sose tudhatod", annak meg szívem szerint jól lekevernék egyet! Erősítik az emberek véleményét abban, hogy a hűségben vannak kiskapuk aztán a kiskapuk egyre nagyobbak lesznek, és a végén már kerítés sincs... (hú de marha költői vagyok :D)


Osztom a Mohó Sapiens nevű zenekar véleményét a Pofon című dalukban:


http://www.youtube.com/watch?v=l_ReiP6WLuA

2010. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
megbocsátható, de elfelejteni nem lehet. az egy örök tüske már a kapcsolatban. szerintem legalábbis
2010. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:12


Én már harminc felé járok, de a megcsalást nem tudnám megbocsátani. Más az, ha valaki megkíván egy nőt vagy férfit és más az, ha le is fekszik vele. Én a tiszta játékot szeretem: vagy én vagy más, a kettő együtt nem megy. Cserébe én se csalom meg a kedvesemet és ezt ő is tudja. Nem is értem hogyan lehet úgy létezni egy kapcsolatban, hogy mindkét fél azzal fekszik le akivel akar. Márpedig a logikád mentén mindez megbocsátható lenne, hiszen ha valaki egyszer félrelép és ez nem jár következményekkel, akkor miért ne tenné meg máskor is? Miért ne tenné meg minden héten akár?

2010. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
És ha beleülnek a pasim ölébe az megcsalásnak számít?
2010. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16.25! Itt csak megbotlásról van szó! Egy érzelmi hullám miatt is félreléphet, ezért még nem adhatsz fel egy nagy nagy szerelmet!
2010. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne adhatnám fel? Nálam a nagy-nagy szerelem simán elmúlik, ha egy ilyesmi kitudódik. Nem vagyok se vak, se hülye.
2010. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!