Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen ajándéknak örülnétek a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

nem akarok olyat adni ami ilyen tipikus csajos dolgot. Persze tudom ez egyénfüggő is, de akkor is. valami ötlet? lányok is irhatnak, ha van jó ötlet.

(Igazából nekem van egy ötletem, ilyen kis személyes. Öööm..valami fényképes ajándék. én konkrétan a rossmann oldalán láttam memóriajátékot saját képekkel. meg egy csomó minden van..pl naptár..dehát most azzal mit kezd? ..a memóriajátékkal legalább ellennénk. vagy nem?? :$ meg persze mellé még vennék valamit. pl valami különleges gyertyát meert azokat szereti. meg nemtudom.:/


2010. nov. 23. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Neocube-ot.
2010. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Parfüm, dezodor, tusfüdő. Valami hasznosat vegyél, fényképpel mit csináljon? :)
2010. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hmm..igaz. ahj. tök nehéz venni nekik dolgokat. legalábbis nekem nehéz. kicsit szerencsétlen vagyok ezen a téren:D de inkább ezen mint h hülyeségeket (egyértelmű dolgokat) kérdezzek a szexszel kapcsolatban mint ahogy olvasgatni szoktam a tizenpárévesektől :/.
2010. nov. 23. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz én lány vagyok, de ha pl. dezodort kapnék valakitől, akkor azt hinném, hogy büdösnek tart.
2010. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj de butuska vagy utolsó...
2010. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja igen. amúgy jégkorongozik, gépezik állandóan. jégkorongos dolgokat meg szinte sehol nem lehet kapni. meg olyat sem akarok amit már kapott. kapott már bögrét amiben egy jégkorongos figura van és felirat hogy a legjobb játékos, meg kapott már párnát. puzzlet (amivel kicsit megszivattam:D) jégkorongos "trófeát" egy naagy plüss ördögöt (mert az) szeretlek-es táblát, meg még nemtudom miket. :/:/:/:/:/..
2010. nov. 23. 22:03
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy igen..a dezodor nálam is ilyen benyomást kelt.
2010. nov. 23. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!