Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti milyen szülinapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti milyen szülinapi ajándéknak örülnétek a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Barátomnak szülinapja lesz és fogalmam sincs hogy milyen ajándékot kapjon tőlem...
2011. okt. 9. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Ezer meg egy ilyen kérdés van, de azért leírom neked is, hogy a saját személyes dolgoknál (minden ami kettőtökkel kapcsolatos) nincsen értékesebb. Pl. én 16. Szülinapomra kaptam a marátnőmtől egy bekeretezett képet (közöts) egy saját készítésű rajzát, amely egy két kézből álló szívet ábrázol, nagyon maszek, és 1-2 szerelmes idézet van rajta.

Nem nagy munka, nekem mégis nagyon nagy örömet tudott okozni vele.:)


F/16

2011. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*barátnőmtől..
2011. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
egy tűzoltó autó, ha már ivarérettek vagytok akkor egy pina másoló, toronyóra lánccal, cuki fehérnemű, de szerintem az is elég ha elviszed kocsmázni! vagy sütsz valami finomat
2011. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak gagyi, giccses, csajok által jó ajándéknak gondolt, közös képpel ellátott baromságokat ne. Könyörgöm. Az ilyen szarokkal engem ki lehetne zavarni a világból. Ha csak ennyire terjed ki a figyelmed, akkor nem adj semmit.
2011. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a barátod mik érdeklik vagy mire van egyáltalán szüksége!

Én már megmondtam a páromnak nekem most legjobban 1l tartalék olaj kellene 5w40 es fulszintetikus api/sl nél nem rosszabb.

Vagy 2db ujj trikó üléshuzat a régi már elég fakó.

Estleg egy ujj kormányvédő

2011. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja én 24/F párom 23/L
2011. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csoki,+még egy csaj= 3as.
2012. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondjuk a puncidnak
2013. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 1 srác ***** válasza:
Casio g-shock ora + ferrari nyerő kombó
2017. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!