Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet azt tanítani a páromnak, hogy amit érez, azt még jobban ki tudja majd mutatni?

Figyelt kérdés
Vagy ahhoz még jobban magamba kell ejtetnem, esetleg csak gátlások gyötrik, régi sérelmek amiket valahogy fel kell oldanom benne?
2010. nov. 24. 00:03
 1/7 A kérdező kommentje:
tippek, nektek is volt van olyan párotok, akik annyira nem tudták kimutatni az érzelmeiket, mint amennyire érezték azt, és később nektek köszönhetően mégis megnyíltak és megtanulták kimutatni?
2010. nov. 24. 00:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bizalmába kell mégjobban férkőznöd, h elengedje magát.. h ezt h csináld.. azt csak te tudhatod; )
2010. nov. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te megnyílsz előtte, nem szégyenlősködsz, akkor menni fog, csak idő kell hozzá.

Velem is ez volt a baj ,de találtam egy olyan lányt, aki megnyitott teljesen. Bár neki gyorsan ment :)

Csak türelem, és sok sikert hozzá.

2010. nov. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a párod személyiségétől is függ. Ha zárkózott, csendes fajta, akkor lehet hogy soha az életben nem lesz annyira nyílt. De ez még nem jelenti azt hogy nem szeret, bizalmatlan stb. Egyszerűen ő ilyen.
2010. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ez lehet hogy tényleg személyiség függő mert nálunk van egy közeli példa:apu!A mai napig (ő/50 gy:26,22) nem mutatja felénk hogy szeret sem engem sem a tesóm!Tudjuk mert biztos,hiszen bmikor ott van ha segítség kell nekünk,sok mindent megkapunk Tőle a mai napig de az hogy pl.megpusziljuk,vagy megöleljük nah azt már nem meg sem próbálkozunk vele hiszen nem úgy teszi mint sok apuka akit ismerek!Lányomat imádja az apukája és nap mint nap puszilgatja,ölelgeti...igaz ő 2 éves bár minket akkortájt sem ölelgetett nagyon apu!Egy nagy üzleti út előtt volt 2hete (Arab Emirátusokba) mi rettegtünk a gondolattól hogy nehogy most lássuk utoljára mégis úgy köszöntünk el :"szia apu vigyázz magadra" sajnos!!:S Szóval csak annyit akartam ezzel hogy ha alapra ilyen a beállítottsága akkor ne várj sokat de ha kicsit is érzed azt hogy változna akkor próbálj neki segíteni,próbálj minél közelebb kerülni hozzá!
2010. nov. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy miért gondolod úgy, hogy nem mutatja ki eléggé a érzelmeit?
2010. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ezt én is kérdeztem tőle

de ő magán vette észre, meg a volt barátnőjén h nem bízik benne, és gondolta emiatt, pedig nem hánytorgatta fel neki

saját magán vette észre, de ő maga sem tudta megmondani miért, de zavarja és változtatni szeretne rajta :)

lehet régi lelki sérülés és ez egy blokk lehet

mert szeretni szeret

bár ha együtt vagyunk ketten akkor jobban kimutatja mintha társaságban

de már fejlődik

a lényeg h nem erőltetem, csak magától jön és őszintén

2010. nov. 27. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!