Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » CSAJOK! Ti hogyan ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Ti hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Milyen szöveggel ismerkedtek?

Ha odamentek egy ismeretlenhez, mit mondtok?


15/L


2010. nov. 24. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"20-ért gumi nélkül is mehet."
2010. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én kicsit félénk vagyok, nem szoktam odamenni.

maximum a szemezés megy nálam.:)

2010. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

jó a segged kő kóla

van ingyen nyalóka

szeretnélek megismerni, hogy legyen kibe bele verni

mondd, hogy ááá és a bácsi minden fehérjével megáld

2010. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:58"


Gratu, még jó, hogy a kérdés lányoknak szólt.

2010. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fuhh én nem tudom hogy hogy ismerkednék, mivel még csak 1 pasi volt/van az életemben, már lassan 5 éve. Nehéz normálisat találni. De bulikon is előfordul az olyan. Szerintem menj oda hozzá és kérdezd meg hogy nincs-e kedve meginni veled valamit, mert olyan szimpatikus neked :) De egyébként én inkább valami közösségi portál ismerkedős alkalmazásában keresgélnék pasit és ott írnék neki először, aztán beszélgetni msn-en vagy csak levelezgetni egy ideig, ha meg kölcsönösen bejöttök egymásnak, akkor meg már lehet utána valami jó kis programot kitalálni oda meg már úgy mentek, hogy picit ismeritek egymást :)

Jó pasizást! :D

22/L

2010. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utólsó köszzi:)

2 gond van,1. nemjárok bulizni,2. félénkvagyok.

2010. nov. 24. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát én is elég félénk típus vagyok! :D

Jóformán alig akad fiú ismerősöm, pedig ők szívesen ismerkednének velem, de velük valahogy nem tudok ismerkedni, csak csajokkal.

Akkor javaslom az utóbbi megoldást. Ott van pl az iwiw. Azon pedig a csajok és pasik alkalmazás, ott tuti találsz olyan pasit aki bejön. Írj neki :) És ha visszaír levelezgessetek, hogy ne úgy kelljen majd később találkozni vele (ha oda kerül a sor) mint egy vadidegennel, akinek nem is tudnál mit mondani.

Ha meg már van egy kiszemelt pasi, aki tetszik és igazából lenne rá lehetőséged hogy beszélj vele csak nem mersz, akkor inkább nem ajánlom azt a módszert hogy ráírsz valahol. Kicsit ciki lenne:D Én anno a párommal úgy jöttem össze, hogy minden barátnőmnek elmeséltem ( a helybélieknek) hogy nagyon tetszik az a srác, de van köztünk 8 év valyon foglalkozna-e velem...stb.... Csak szemezni "mertem vele" :D De aztán mikor a fülébe jutott a hír hogy bejön nekem, akkor benne is megerősödött a tény, hogy tetszik nekem. Mert igazából én is bejöttem neki, csak ő sem mert velem beszélgetni :D

Na szóval most jól elmeséltem hogy jöttem össze a párommal anno.

Szóval lehet hogy gyerekes módszer, de szerintem kevésbé kellemetlen mint oda állni elé :D Főleg ilyne félénk lányoknak mint mi vagyunk :)

2010. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérd meg egyik barátnődet hozzon össze egy barátjával. Nem

vicc.

Én is félénk vagyok, de 20 évesen félénkség ide vagy oda, JÓZANUL a szemébe mondtam a srácnak, hogy szeretem. Már régebb óta ismertem, és nem bírtam tovább. Bejött több mint 4 éve vagyunk együtt.

2010. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én részegen szoktam xD
2010. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szúrd meg a fosóm te férfiállat
2010. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!